Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

Jak dla mnie jedyny problem to kwestia łamania zabezpieczeń. Poza tym, w obecnych sprzętach używanie ich poza Orange jest nie możliwe, chyba że na części lub ktoś ma Firmware umożliwiający prace poza siecią. Niemniej sensu w tym nie widzę, bo te urządzenia delikatnie rzecz ujmując są kiepskie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@j131tu akurat ktoś mnie nie zrozumiał. Z tym że wisiało kilka miesięcy aukcja to  prawda. Ale akurat tej aukcji nigdzie nie zgłosiłem a to napisałem to jako przykład tego że te ich algorytmy nie zawsze działają. Bo mówili że na bieżąco wszystko monitorują. I to zapewniam nie było w okresie świat bo w tym okresie to rozumiem że mogą na bieżąco wszystkiego nie ogarnąć. W okresie świat czyli ost to były te 3aukcje o których wspominałem ze do nich pisałem i zamknęli je sami sprzedawcy.

 

@agat13nie chodzi mi tylko osprawe i porządek o głupotę też. I o psucie rynku też.

 

 

______________

*Scalenie treści z dwóch postów w jeden - moderator Wojciech.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje


@Emill1napisał(-a)

...

akurat tej aukcji nigdzie nie zgłosiłem a to napisałem to jako przykład tego że te ich algorytmy nie zawsze działają. Bo mówili że na bieżąco wszystko monitorują

...


Aaa, OK, co do tego że monitorowanie to ściema to pełna zgoda. Dlatego napisałem, żeby sobie tym głowy nie zawracać, tylko zgłaszać naruszenia regulaminu do portalu, IMHO to jest jedyny sensowny sposób działania. Skoro nie zgłosiłeś, to nie można mieć do portalu pretensji, co zdawała się sugerować dalsza dyskusja.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

Cóż nie zdążyłem wcześniej tego sprostować. Nie pisałem że zgłosiłem tylko ze widziałem że widniała resztę sb sam dopowiedziałeś. Ale akurat nie domówienie i nic się nie stało wsumie. W sumie to zapomniałem że na allegro da się zgłaszać. A z drugiej strony nw co oni robią i czy informują Orange i policję. Dlatego też myślałem że lepiej do Orange zgłaszać a oni niech sb robią z tym co chcą. Poza tym są jeszcze olx i inne aukcyjne a z tymi też nie wiadomo jak jest dlatego uznałem że jakby zgłaszać Orange to oni to sobie załatwia już.

 

@radekrp90 Z tego co kojarzę były chyba nawet takie posty to Funboxy Liveboxy da się użyć z inną siecią. Więc nie do końca takie bez użyteczne są poza siecią Orange

 

 

 

______________

*Scalenie treści z dwóch postów w jeden - moderator Wojciech.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

Dlatego napisałem że współczesne. Livebox już chyba nie jest sprzedawany.