Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@Emill1 jak widać algorytm może nie zawsze wszystko wyłapać. Orange odeszło od komunikacji na email więc na założenie takiej skrzynki nie ma co liczyć. 

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@Emill1  może pół etat załatw i będziesz zajmował się tym 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@Emill1  jak sam widzisz czasem i IM coś umknie..na to nie ma sposobu,.podpytam jeszcze raz, może coś wspólnie wykombinujemy 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@Emill1 

Miesiącami? Zgłosiłeś to do serwisu i zignorowali? Nie wierzę.

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@j131  a mnie to niestety jakoś niestety nie dziwi. 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 53
  • 71
  • 0

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

Mnie zastanawia tylko w czym Wam przeszkadza głupota innych?  Jak ich stać na kary to niech wystawiają...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@radekrp90niestety to nie takie proste. Wartość tego sprzętu owszem jest niska i kary od Orange są znacznie wyższe więc stratni nie wychodzą nie mniej nie p to tu chodzi. Wbrew pozorom ma to negatywny wpływ na resztę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12694
  • 52248
  • 596

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

@Emill1 widzę, że chodzi Ci głównie o sprawę i porządek, a nie o głupotę innych...tym bardziej, że przecież nielegalne urządzenia widać w sieci operatora, a niektórych wcale nie można użyć...

Anonim

Nie dotyczy

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje

Też mnie to zastanawia. Przecież te sprzęty, kadry w dekoderach mają swoje numery. Przy zdawaniu sprzętu też są one sprawdzane. Ale wiadomo trochę u nas naród kombinatorów. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Urządzenia :Funbox, i inne a aukcje


@Anonimnapisał(-a)

@j131  a mnie to niestety jakoś niestety nie dziwi. 

 


Ale czemu Cię nie dziwi? Też się z tym spotkałaś żeby szanujący się serwis aukyjny ignorował tego typu zgłoszenia? Mnie się to nie zdarzyło, a zgłaszałem różne (niekoniecznie związane z Orange) przypadki wielkokrotnie. Cóż, być może korzystamy z innych serwisów aukcyjnych. Wobec tego IMHO byloby czymś właściwym upublicznienie nazw tych serwisów, które ignorują takie zgłoszenia systemowo, właśnie po to żeby z nich nie korzystać. W końcu kupowanie u pasera może skończyć się przepadkiem mienia... @Emill1 ?