Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?

witam ,, jak to ogólnie wygląda z tymi testami Orange tv na android tv ,, pierw można było na swoim tv oglądać ,,później dostałem na testy dekoder z android tv ,, i dekoder już dawno temu padł że go włączyć nie idzie ,, są teraz praktycznie na maila żadnych info o zakończeniu testów ani nic ,, chciałbym mieć apke na swoim tv a nie na dekoderze ,,, coś wiadomo wogole co dalej w tym temacie ? 

 

 

_______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

Testy Orange tv


@ArkusR1napisał(-a)

dekoder już dawno temu padł że go włączyć nie idzie


nie przeszedł testów. Chyba, że byłeś w grupie kontrolnej i dostałeś placebo.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Testy Orange tv

To dekoder jesXze z czasów testów aplikacji Orange tv na android tv, pierw miałem na swoim Sony, później dostałem ten dekoder jakiś czas temu jeszcze oglądałem coś na nim, nawet zdziwiłem się że Netflix słońcu się pojawił, a teraz praktycznie padł wisi tylko na oknie bootloader itp żaden reset nic nie pomaga, a dwa nawet żadnego maila nie dostałem co dalej  z tymi testami Orange tv, a chciałbym te apke mięs na swoich dwóch tv zamiast dekodery mam dwa tv z androidem i nie chciał bym dekoderów

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5495
  • 22108
  • 181

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?


@ArkusR1napisał(-a)

...

dekoder już dawno temu padł że go włączyć nie idzie

...


Dawno temu? I dopiero teraz sobie przypomniałeś?

 

W aktualnej ofercie Orange jest jeden dekoder pracujący pod Android TV (Stream 4k). I to w zasadzie wszystko co wiadomo w tematyce pokrewnej do tego co napisałeś w temacie swojego postu.

W kwestii Twoich umów na testowanie sprzętu to musisz kontaktować się z tym z kim te umowy zawierałeś, to forum nie jest właściwym do tego miejscem.

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?

  • Ten dekoder co ja mam to jeszcze z czasów testów apki Orange tv na android tv ,, ostatnio odpalałem go może z2 miesiące temu i tak już się pojawiło wtedy ,,, ogólnie trochę zapracowany jestem i ciężko mi tv było oglądać ,,, padł cały czas wisi mi na oknie android recovery i tylko to się uruchamia i nic więcej żaden reset itp nie pomaga ,, a nowy soft nie wiem skąd pobrać 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?

A przy testach nie miałeś dedykowanej skrzynki e-mail do kontaktu?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?

oweszem, miałem , lecz jak widać chyba już zapomnieli o tym , adres widać już wprowadzi to jako dekoder mulitroom z android 4k stream, a trzy ,trochę dziwne zachowanie Orange, konkurencja już od dawna ma swoje aplikacje na Android tv itp ,, ja mam dwa tv z androidem ,,i nie potrzebuje takiego dekodera ,tylko sama apke żeby aktywowai ,, ogólnie bez sensu jest to zrobione 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5495
  • 22108
  • 181

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?


@ArkusR1napisał(-a)

oweszem, miałem , lecz jak widać chyba już zapomnieli o tym , adres widać już wprowadzi to jako dekoder mulitroom z android 4k stream, a trzy ,trochę dziwne zachowanie Orange, konkurencja już od dawna ma swoje aplikacje na Android tv itp ,, ja mam dwa tv z androidem ,,i nie potrzebuje takiego dekodera ,tylko sama apke żeby aktywowai ,, ogólnie bez sensu jest to zrobione 


Przecinek Ci się zacina na klawiaturze i chyba inne klawisze też przydałoby się naoliwić. Ten (ewidentnie sprzętowy) problem bardzo utrudnia zrozumienie Twoich postów.

Co do meritum: o co właściwie nas tu na NO pytasz?

Spróbuję zgadnąć.

Czy Orange wprowadzi apkę do oglądania TV na smartfony? Jest taka, nazywa się Orange TV GO, ale ma swoje ograniczenia.

Czy usługa IP TV od Orange będzie kiedyś świadczona na własnym sprzęcie klienta? Nic na to nie wskazuje, na dziś jest to niemożliwe. Czy kiedyś Orange się na to zdecyduje to tego nikt nie wie, a nawet jeśli wie to nie powie.

Czy konkurencja ma ofertę która Tobie bardziej odpowiada? To chyba tylko Ty możesz sobie odpowiedzieć. Nie chcesz mieć dodatkowych dekoderów to nie bierz IP TV od Orange. Innego wyjścia nie ma, niezależnie czy się to nam podoba czy nie.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?

@j131 Nie ,nie chodzi o apke na smartfony, tę już od dawna posiadam.

Chodzi o apke Orange tv na android tv, gdzie uczestniczyłem w testach , najpierw było na własnym sprzęcie ,później na dekoderze 4k stream, robiłem poszczególne testu itp ,które to otrzymywałem drogą mailową i uch po tym zaginął ,zero informacji o zakończeniu testów co i jak.

Gdy wprowadzili te testy na android tv to się trochę ucieszyłem, bo se myślę że koniec z dekoderem może być, inne platformy mają w swojej ofercie już aplikację na android tv ,chciałbym na przykład Multiroom,ale drugi sprzęt z android tv trochę mnie zniechęca, mam dwa tv z android tv i chciałbym korzystać z samej aplikacji Orange tv ,nawet za to płacąc jak za Multiroom , no i tu masz rację jest u konkurencji lepsza w tym oferta , można na przykład z kimś na spółkę kupić gdyż można na 2 urządzeniach naraz oglądać, mam od Orange jeden główny dekoder.

Na reszcie własnego sprzętu mam z android tv mam aplikacje konkurencji i mam tam tv ,bo ile można mieć tych dekoderów pilotów itp, co zwiększa zużycie prądu i miejsce w gniazdku ,dlatego się dziwię że Orange ciągle przystaje przy swoim uparcie i utrudnia życie klientom takimi rzeczami , gdyby wprowadzili oficjalnie apke na android tv lepiej by na tym zyskali, nawet wprowadzając tylko ofertę na samą tv od Orange gdy ktoś ma internet od innego dostawcy , ja mam internet od Orange i w zasadzie nie narzekam chodzi bardzo dobrze już od kilkunastu lat , od kilku światłowodowe łącze mam, a wracając do tych testów co odbyłem w Orange to widzę że nie słuchali ludzi testujących tylko i tak wprowadzili po swojemu wszystko, prawdopodobnie gdybym miał możliwość pod moim adresem wykorzystać ,porównać inne oferty od innych operatorów to pewnie bym już w Orange nie był ,ale niestety jak wspomniałem wcześniej mam tylko i wyłącznie łącze Orange, które na szczęście od wielu wielu lat mnie nie zawodzi , no i cóż , z tym już będę pewnie cały czas ,bo nie mam po prostu alternatywy

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5495
  • 22108
  • 181

Testy Orange tv na Android TV - coś wiadomo?

@ArkusR1 

No to chyba wszystko jasne? Bo widzę że kolejnego pytania nie zadałeś.

Skoro byłeś beta-testerem to i tak jesteś lepiej doinformowany niż ci, którzy nie byli. Z drugiej strony na pewno jakieś NDA musiałeś podpisać, więc nie za bardzo wolno Ci szczegóły tych umów omawiać publicznie.

Jednak trochę mnie zastanawia jedna rzecz: w ramach testów dostałeś sprzęt (rozumiem że nieodpłatnie), i teraz nikt się o ten sprzęt nie upomina? Trochę to dziwne, ba nawet niepokojące. Jesteś pewien, że czegoś nie przeoczyłeś?