Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z ręki".

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@bluesmanniaki  oczywiście że winny jest "dekoder"...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 257
  • 1629
  • 0

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

No i dzisiaj już na maksa wnerwił mnie ten dekoder - nie widzi dysku zewnętrznego. A wczoraj widział i nawet nagrywałem na niego!

Dysk żyje, po podłączeniu do PC widać że jest ale oczywiście Windows nie rozpoznaje jego zawartości, zaszyfrowany przecież. A TVBox+ twierdzi uparcie, że dysku nie ma 😞

Ciekawe czy reklamowanie w Orange da jakiś efekt... 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53106
  • 617

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@bluesmanniaki  owocem reklamacji będzie zlecenie wymiany dekodera. Nic innego nie zrobisz...ani infolinia też 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@bluesmanniaki wymiana dekodera będzie się wiązała z utratą zawartości zgromadzonej na dysku. Inny dekoder będzie na nowo formatował dysk.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@bluesmanniaki  a próbowałeś zresetować dekoder TVBox+?

Może by to pomogło rozwiązać problem.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@bluesmanniaki  tak jak piszą koledzy, infolinia zaproponuje wymianę na inny...

@Pablo5  reset/restart nic nie da...

Ten "typ" tak ma... niestety to najsłabszy dekoder w portfolio C+... należy się cieszyć że w ogóle działa... 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@slav72 było już o tym pisane, te dekodery to szrot, ale operator tnie koszty i takie ma w obiegu, my to wiemy, reklamacja niewiele da, chyba że dekoder ma usterkę, to wymieniaj @bluesmanniaki 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę

@IreneuszCD  tak, tak osobiście pisałem o nim opinię, kiedy to kolega pytał czy warto go brać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 257
  • 1629
  • 0

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę


@Pablo5napisał(-a)

@bluesmanniaki  a próbowałeś zresetować dekoder TVBox+?

Może by to pomogło rozwiązać problem.

Pozdrawiam 🙂


Co rozumiesz przez reset? Oczywiście wyłączałem z zasilania i potem ponownie podłączałem. Są jakieś inne metody na reset? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 257
  • 1629
  • 0

TVBox+ (dekoder od Canal+) - problem z niepotrzebną synchronizacją z EPG przy nagrywaniu "z rę


@IreneuszCDnapisał(-a)

@slav72 było już o tym pisane, te dekodery to szrot, ale operator tnie koszty i takie ma w obiegu, my to wiemy, reklamacja niewiele da, chyba że dekoder ma usterkę, to wymieniaj @bluesmanniaki 😉


A skąd ja mam wiedzieć czy ma usterkę czy ten typ tak ma? 😉