Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkie pytanie IWU 200

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Szybkie pytanie IWU 200

Spoko. Zrozumiałem ironię. Kabelek za ponad 100 zł, streamy pięknie chodzą, więc nie w tym rzecz.

Ogólnie jakość dobrze wygląda na większości kanałów, tylko tu jakoś zwróciłem uwagę np oglądając programy typu " Taniec z gwiazdami", czy inne typu  "Draq queeny" 😉

Nie zawsze to wygląda jak przesył światłowodowy tylko coś światłopodobne.  😄

Pierun wie, co z tym sygnałem robi Orange. 😉

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13810
  • 56807
  • 684

Szybkie pytanie IWU 200

@Anonim  też ironią: a co ma robić? Specjalnie zapodaje pogorszoną jakość, aby sobie klienci po narzekali? 

 

Anonim

Nie dotyczy

Szybkie pytanie IWU 200

Nie mając alternatywnego dostępu, być może po pewnym czasie przyzwyczaiłbym się szybciej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13810
  • 56807
  • 684

Szybkie pytanie IWU 200

@Anonim  uważasz, że inni po światłowodzie przesyłają inaczej? 

Ja mam IPTV od innego operatora lokalnego i na dwóch dekoderach androidowych i odbiornikach z niższej półki nie narzekam...

Efekt końcowy naprawdę składa się z wielu czynników i sam operator i to co nam retransmitują jest jednym z nich...

I tu dodam, że nie bronię operatora, bo ma wiele za uszami, ale czasem warto zerknąć na sprawę obiektywie 

Anonim

Nie dotyczy

Szybkie pytanie IWU 200


@agat13napisał(-a)

@Anonim  uważasz, że inni po światłowodzie przesyłają inaczej? 

Ja mam IPTV od innego operatora lokalnego i na dwóch dekoderach androidowych i odbiornikach z niższej półki nie narzekam...

Efekt końcowy naprawdę składa się z wielu czynników i sam operator i to co nam retransmitują jest jednym z nich...

I tu dodam, że nie bronię operatora, bo ma wiele za uszami, ale czasem warto zerknąć na sprawę obiektywie 


Jak napisałem to tylko szczególik. Ogólnie ani sat, czy DVB- C nie są lepszą jak dla mnie alternatywą.

Jest w porządku. Swoje też robi telewizor -mini Led.

Anonim

Nie dotyczy

Szybkie pytanie IWU 200

W nocy sprawdziłem datę uprawnień 22-04- 2024.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13810
  • 56807
  • 684

Szybkie pytanie IWU 200

@Anonim  czyli to nie aktualizacja a przesunięcie daty wygaśnięcia uprawnień na karcie w przypadku jej nieużywania...

Mówiąc szczerze,  potwierdził to znajomy technik na IWU200