Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkie pytanie IWU 200

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

Spoko. Zrozumiałem ironię. Kabelek za ponad 100 zł, streamy pięknie chodzą, więc nie w tym rzecz.

Ogólnie jakość dobrze wygląda na większości kanałów, tylko tu jakoś zwróciłem uwagę np oglądając programy typu " Taniec z gwiazdami", czy inne typu  "Draq queeny" 😉

Nie zawsze to wygląda jak przesył światłowodowy tylko coś światłopodobne.  😄

Pierun wie, co z tym sygnałem robi Orange. 😉

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman  też ironią: a co ma robić? Specjalnie zapodaje pogorszoną jakość, aby sobie klienci po narzekali? 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

Nie mając alternatywnego dostępu, być może po pewnym czasie przyzwyczaiłbym się szybciej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman  uważasz, że inni po światłowodzie przesyłają inaczej? 

Ja mam IPTV od innego operatora lokalnego i na dwóch dekoderach androidowych i odbiornikach z niższej półki nie narzekam...

Efekt końcowy naprawdę składa się z wielu czynników i sam operator i to co nam retransmitują jest jednym z nich...

I tu dodam, że nie bronię operatora, bo ma wiele za uszami, ale czasem warto zerknąć na sprawę obiektywie 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200


@agat13napisał(-a)

@Lukiman  uważasz, że inni po światłowodzie przesyłają inaczej? 

Ja mam IPTV od innego operatora lokalnego i na dwóch dekoderach androidowych i odbiornikach z niższej półki nie narzekam...

Efekt końcowy naprawdę składa się z wielu czynników i sam operator i to co nam retransmitują jest jednym z nich...

I tu dodam, że nie bronię operatora, bo ma wiele za uszami, ale czasem warto zerknąć na sprawę obiektywie 


Jak napisałem to tylko szczególik. Ogólnie ani sat, czy DVB- C nie są lepszą jak dla mnie alternatywą.

Jest w porządku. Swoje też robi telewizor -mini Led.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

W nocy sprawdziłem datę uprawnień 22-04- 2024.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman  czyli to nie aktualizacja a przesunięcie daty wygaśnięcia uprawnień na karcie w przypadku jej nieużywania...

Mówiąc szczerze,  potwierdził to znajomy technik na IWU200