Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkie pytanie IWU 200

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

Hej,

W menu serwisowym ważność karty Viaccess jest do 2024-04-20. Tak ma być? O co chodzi z tą ważnością?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman Według mnie to nie tak jak sugeruje @ketrasaArtur 

Jest to granica funkcjonowania karty, która (przy regularnym oglądaniu przedłuża się codziennie.

Zweryfikuj to dziś (powinna być oczko wyższa) i określa aktualność karty w przypadku nieużywania...

Za ten czas karta będzie wymagała odświeżenia uprawnień...

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Szybkie pytanie IWU 200

Chodzi o uprawnienia, które są odnawiane regularnie, jeśli umowa jest aktualna. Jeśli nie jest dekoder przestaje dekodować...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman chodzi o uprawnienia karty. Co jakiś czas są uprawnienia aktualizowane. Za jakiś czas znowu data ulegnie zmianie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman Według mnie to nie tak jak sugeruje @ketrasaArtur 

Jest to granica funkcjonowania karty, która (przy regularnym oglądaniu przedłuża się codziennie.

Zweryfikuj to dziś (powinna być oczko wyższa) i określa aktualność karty w przypadku nieużywania...

Za ten czas karta będzie wymagała odświeżenia uprawnień...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

Przed chwilą sprawdziłem i jest data 2024- 04-20.

Nie przeskoczyło oczko wyżej. Datę wczoraj sprawdziłem wieczorem. 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53346
  • 620

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman To prośba, zweryfikuj to dziś wieczorem i jutro, bo może dziś dekoder się jeszcze nie połączył z serwerem autoryzacyjnym...Sam jestem ciekaw 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

To jest data, gdy minie dokładnie m-ąc od wymiany z multi na IWU 200...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Szybkie pytanie IWU 200

Uprawnienia nie są odnawiane codziennie. Zwykle dzieje się to raz na miesiąc, ale może być rzadziej albo częściej, jak sobie operator postanowi. Uprawnienia muszą być aktualne żeby dekoder mógł dekodować zakodowany sygnał.

 

Jeśliby jeszcze było to dla kogoś niejasne: kiedy coś piszę na NO, to znaczy że osobiście sprawdziłem eksperymentalnie rzeczoną kwestię w praktyce. Wszystkie posty w których jest inaczej i w których wyrażam tylko swoją luźną opinię, są sformułowane w sposób jednoznacznie na to wskazujący (np. poprzez dodanie "IMHO").


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 590
  • 1

Szybkie pytanie IWU 200

Dzięki panowie za rady. Jestem spokojny, że wszystko gra.

Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń do IWU 200 poza drobną sugestią aby poprawili bitrate na TVN i Polsacie przy programach na żywo. Troszkę pikselizuje obraz przy szybkich ruchach.. Mam te kanały również  przez antenę naziemną podłączoną do telewizora, więc to tylko taki szczególik. Ogólnie jest ok.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1639
  • 8124
  • 64

Szybkie pytanie IWU 200

@Lukiman Nie wspominaj o pikselizacji bo zaraz wyjdzie, że masz coś z łączem albo z HDMI…