Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU-100 ukrycie niewykupionych kanałów


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Samsung ICU-100 ukrycie niewykupionych kanałów

Czy w dekoderze ICU-100 jest możliwość ukrycia na liście kanałów tych kanałów, które nie są w mojej ofercie? A jeżeli nie ma to czy w rozsądnym czasie będzie?

A jeśli operator nie planuje tej funkcji, to może ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens (poza irytowaniem użytkownika) wyświetlania takich kanałów z komunikatem "Aby obejrzeć wykup pakiet coś tam coś tam pod numerem 801..."?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Samsung ICU-100 ukrycie niewykupionych kanałów

Na dziś nie ma takiej opcji. Nie ma też daty. Może gdy pojawi się dział pomysłów dotyczący dekoderów Orange, to taka sugestia zostanie zrealizowana.

Cel chyba jasny: zapoznanie z ofertą i sugestia zakupu pakietu tv.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Samsung ICU-100 ukrycie niewykupionych kanałów

Zgadzam się, to reklama. Na dekoderze NC+ też tak mam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Samsung ICU-100 ukrycie niewykupionych kanałów

@juzew  to nie jest tylko problem dekodera ICU. Osobiście używam WHD 80 i w wykazie kanałów są wszystkie, a próba wybrania takiego ,który jest poza pakietem kończy się informacją jak można uzyskać dostęp... Niektórzy zalecają stworzenie zbioru ulubionych kanałów i nie zapuszczanie się w inne obszary.... Z tym, że chcę zwrócić Twoją uwagę iż także Orange od czasu do czasu uwalnia niektóre pasma dodatkowo płatne albo z bogatszych kanałów... więc moim zdaniem warto jednak mieć wiedzę, że taki kanał,  którego nie masz w pakiecie, jest udostępniany w ofercie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Samsung ICU-100 ukrycie niewykupionych kanałów

Jeżeli mam najniższy pakiet kanałów, to przełączanie się pomiędzy nimi na dekoderze Orange jest udręką. Co chwilę pokazuje się komunikat o niewykupionym kanale, na dodatek przełączanie między kanałami na dekoderach Orange jest na tyle wolne, że każdy taki niewykupiony kanał przedłuża przełączanie o kilka sekund co pogłębia irytację. 

Taka metoda marketingowa na zaprezentowanie oferty? Aha. To powiem tak: jeśli będę chciał sobie dokupić nowy kanał, to sobie go znajdę i zamówię. Nie jestem ograniczony, nie potrzebuję oglądać co chwilę informacji, że go nie mam. To mnie irytuje a nie zachęca. Gratuluję marketingowców.

 

A jeśli Orange tak bardzo chce zaprezentować nowe kanały, to może to robić np. w postaci komunikatu na tym skądinąd równie beznadziejnym pierwszym ekranie wyszukiwania  - tym tuż po włączeniu dekodera.

 

Ogólnie przejście z dekodera UPC na dekoder Orange jest przygnębiającym przeżyciem.

UPC nie potrzebuje takich pseudomarketingowych irytujących zagrywek pt. nękanie klienta niewykupionymi kanałami. Tam na liście kanałów wyświetlało mi się tylko to, do czego miałem dostęp i jakoś nie przeszkadza to UPC w byciu operatorem nr 1 telewizji kablowej. 

Dekoder Orange skutecznie odpycha - sam odradzam wszystkim korzystanie z TV Orange, właśnie przez tego typu "smaczki", których nie da się wyłączyć.