Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód dekoder ICU 100 + Wzmaczniacz sygnału TPLINK RE200

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange Światłowód dekoder ICU 100 + Wzmaczniacz sygnału TPLINK RE200

@sebaswiderski  Nie, dlatego był podłączony do Orange Wi-Fi extendera.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Orange Światłowód dekoder ICU 100 + Wzmaczniacz sygnału TPLINK RE200

Wiec dobrze podpowiadaliście. Czyli, przeniosłem ICU100 do drugiego pokoju. Podłączyłem tam też extender. Oraz podłączyłem dekoder kablem do wzmacniacza. I tuner natychmiast wykrył połączenie. Od około godziny nic nie tnie.

Jednak jak połączyłem laptop z expanderem i zaczełem pobierać program z internetu to natychmiast telewizja zaczeła klatkować.

Jestem teraz na częstotliwości 2.4GHz ale tak jak sugerujecie jeszcze przestawie na 5GHz.

 

W tym momencie jest w porządku. Teraz tylko pytanie zasadnicze. Czy IWU200 też podobnie będzie śmigał po kablu jak ICU100.... Bo ICU100 był by wtedy w pierwszym pokoju gdzie łapie sygnał wifi z FunBoxa.

 

Trochę to jest pokręcone ale myślę że wiecie o co mi biega. Mimo to dziękuję za wszelkie sugestie:)

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange Światłowód dekoder ICU 100 + Wzmaczniacz sygnału TPLINK RE200

@Reters  Jeżeli odpowiedź Ci pomogła, to super jakbyś oznaczył rozwiązanie 🙂

 

Co do IWU200 to nie miałem z nim doczynienia. Generalnie extender symuluje połączenie kablowe, więc na pewno dekoder będzie widział że jest podłączony przewodem. Stabilność połączenia to już kwestia bardzo indywidualna i tu już zależy od extendera. Jeżeli na ICU100 było stabilnie, to na IWU200 nie powinno być inaczej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Orange Światłowód dekoder ICU 100 + Wzmaczniacz sygnału TPLINK RE200

Tak, za kilka dni powinienem mieć drugi dekoder i dam znać jak pracuje cały zestaw. Oczywiście odznaczę rozwiązanie:)