Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 1540
  • 1411
  • 86

Orange Światłowód dekoder ICU 100 + Wzmaczniacz sygnału TPLINK RE200

@sebaswiderski  Nie, dlatego był podłączony do Orange Wi-Fi extendera.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted
Poziom 11, Recenzent
  • 5
  • 0
  • 0

[ Edytowane ]

Wiec dobrze podpowiadaliście. Czyli, przeniosłem ICU100 do drugiego pokoju. Podłączyłem tam też extender. Oraz podłączyłem dekoder kablem do wzmacniacza. I tuner natychmiast wykrył połączenie. Od około godziny nic nie tnie.

Jednak jak połączyłem laptop z expanderem i zaczełem pobierać program z internetu to natychmiast telewizja zaczeła klatkować.

Jestem teraz na częstotliwości 2.4GHz ale tak jak sugerujecie jeszcze przestawie na 5GHz.

W tym momencie jest w porządku. Teraz tylko pytanie zasadnicze. Czy IWU200 też podobnie będzie śmigał po kablu jak ICU100.... Bo ICU100 był by wtedy w pierwszym pokoju gdzie łapie sygnał wifi z FunBoxa.

Trochę to jest pokręcone ale myślę że wiecie o co mi biega. Mimo to dziękuję za wszelkie sugestieEmotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1540
  • 1411
  • 86

@Reters  Jeżeli odpowiedź Ci pomogła, to super jakbyś oznaczył rozwiązanie Emotikon: Szczęśliwy

Co do IWU200 to nie miałem z nim doczynienia. Generalnie extender symuluje połączenie kablowe, więc na pewno dekoder będzie widział że jest podłączony przewodem. Stabilność połączenia to już kwestia bardzo indywidualna i tu już zależy od extendera. Jeżeli na ICU100 było stabilnie, to na IWU200 nie powinno być inaczej.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 5
  • 0
  • 0

Tak, za kilka dni powinienem mieć drugi dekoder i dam znać jak pracuje cały zestaw. Oczywiście odznaczę rozwiązanieEmotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz