Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hulajnoga Fiat 500 F85 - serwis / awaria


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Hulajnoga Fiat 500 F85 - serwis / awaria

Zakupiłam na raty bez abonamentu hulajnogę Fiat 500 F85 w kolorze białym. Niestety nie nacieszyłam sie nia za długo bo prawdopodobnie jest uszkodzone gniazdo ładowania. Po podłączeniu ładowarki pokazuje zielona diodę czyli informująca o pełnym naładowaniu jednak obecnie jest całkowicie rozładowana i poziom ładowania pokazuje taki sam. Mimo to ignorując kolor diody zostawiłam na godzine podłączona ładowarkę do hulajnogi ale niestety bez zmian hulajnoga dalej rozładowana. Zastanawiam sie jak wyglada SERWIS sprzętu ? Znalazlam w gwarancji maila na ktorego od paru dni nie odpisują w salonach Orange oczywiscie nic nie wiedza bo przecież „nie kupiłam tego u nich” tylko Orangw kurierem - No przecież to dwa rozne kanały sprzedaży jak widac prawie jak dwie rozne firmy. Pomoże ktoś ? Na hulajnogę zrobilam moze ze 2km - nie nacieszyłam sie za długo. Aaa kolezanka kupiła taka sama i moja ładowarka jej hulajnogę normalnie ładuje. Uważam ze skoro kupiłam w Orange (nie chce tego zalowac) to jakaś odpowiedzialność jako sprzedawca powinno wziąć albo chociaz jeśli obsługa jest door2door to chociaz jakakolwiek wiedzę w paczce do faktury gdzie wysłać jak sie kontaktować itd, itp lub chociaz informować w salonach sprzedawców jak pomoc klientowi. Kupiłabym w salonie bo miałabym „do kogo” przyjsc ale nie maja takich rzeczy „ponoc” na magazynach. Pech, kupiłam produkt z wada fabryczna - moze ktoś cos podpowie ? 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Hulajnoga Fiat 500 F85 - serwis / awaria

A jaki miałeś mail na gwarancji?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Hulajnoga Fiat 500 F85 - serwis / awaria

serwis@4cv.gsm.pl

 

na ich stronie znalazłam tez numer, dzwoniłam w piątek pol dnia myśląc ze moze na zła pore trafiłam ale nikt tam nie odbiera


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Hulajnoga Fiat 500 F85 - serwis / awaria

Spróbowałbym napisać do nich na Facebooku - stronę jakoś aktualizują.

Inna opcja to skorzystanie z rękojmi zamiast gwarancji. Ale z tego można skorzystać z salonach firmowych Orange.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Hulajnoga Fiat 500 F85 - serwis / awaria

Poczekam do końca dnia i skorzystam z rekojmi 😭

 

dzięki Piotrek