Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Dekoder 4K - Sagemcom IWU 200 - czy ma timeshift?

Dzień dobry

Chciałbym zapytać czy noowy dekoder IWU 200  posiada funkcję timeshift? WIem, ze można nahrywać w chmurze wybrane kanały. Chodzi mo o to, czy posiada on funkcję "zapauzowania" oglądanego kanału np, na 30 minut ? Poprzedni dekoder miał taką opcję wystarczyło nacisnąć pauzę na piclocie i posiadać podpięty dysk. 

Czy ktoś wie jak jest w przypadku nowego dekodera?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22440
  • 11341
  • 1084

Odpowiedź krótka: Nie.

Odpowiedź długa: to zależy co rozumiesz jako timeshift. Dla mnie to możliwość zapauzowania jednym guzikiem i możliwość przesuwania w lewo w prawo bieżącego kanału do czasu jego zmiany na inny. Tego nie ma. Funkcje multinagrywarki mogą dać podobny efekt na wybranych kanałach ale nie jest to "jednoguzikowe".
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Dzięki za odpowiedź - rozumiem w takim razie ze mogę podobny efekty osiągnąć tylko na kanałach dla ktorych dostępne jest replay TV / odtwarzanie od początku?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22440
  • 11341
  • 1084

Nie testowałem tego jeszcze, ale to będzie można osiągnąć wg opisów dla kanałów które wg EPG jeszcze trwają. Ew. opcja z poziomu EPG oglądania programów do 7 dni wstecz także tych dla których nie zleciliśmy nagrywania (dla wybranych kanałów w tabelce dot. multinagrywarki).
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz