Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K - Sagemcom IWU 200 - czy ma timeshift?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dekoder 4K - Sagemcom IWU 200 - czy ma timeshift?

Dzień dobry

 

Chciałbym zapytać czy noowy dekoder IWU 200  posiada funkcję timeshift? WIem, ze można nahrywać w chmurze wybrane kanały. Chodzi mo o to, czy posiada on funkcję "zapauzowania" oglądanego kanału np, na 30 minut ? Poprzedni dekoder miał taką opcję wystarczyło nacisnąć pauzę na piclocie i posiadać podpięty dysk. 

Czy ktoś wie jak jest w przypadku nowego dekodera?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Dekoder 4K - Sagemcom IWU 200 - czy ma timeshift?

Odpowiedź krótka: Nie.

Odpowiedź długa: to zależy co rozumiesz jako timeshift. Dla mnie to możliwość zapauzowania jednym guzikiem i możliwość przesuwania w lewo w prawo bieżącego kanału do czasu jego zmiany na inny. Tego nie ma. Funkcje multinagrywarki mogą dać podobny efekt na wybranych kanałach ale nie jest to "jednoguzikowe".

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dekoder 4K - Sagemcom IWU 200 - czy ma timeshift?

Dzięki za odpowiedź - rozumiem w takim razie ze mogę podobny efekty osiągnąć tylko na kanałach dla ktorych dostępne jest replay TV / odtwarzanie od początku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Dekoder 4K - Sagemcom IWU 200 - czy ma timeshift?

Nie testowałem tego jeszcze, ale to będzie można osiągnąć wg opisów dla kanałów które wg EPG jeszcze trwają. Ew. opcja z poziomu EPG oglądania programów do 7 dni wstecz także tych dla których nie zleciliśmy nagrywania (dla wybranych kanałów w tabelce dot. multinagrywarki).