Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100


majowy04 napisał(-a):

hej,

 

Poddales sie czy znalazles rozwiązanie?? :))


@majowy04Nie ma rozwiązania przy sprzęcie Orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

@Anonim. No chyba nie mogę się zgodzić. :)). Co prawda mam tv od Samsunga I dlna u mnie działa ale nie szukając nawet nowych opcji wszedłem właśnie w multimedia i ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, że mam dostęp do plików z komputera. Nie jest tak, że w w10 nie trzeba mieć nic dodatkowo, bo jak ktoś ma starszy komputer to może karta sieciowa tak sama z siebie nie obsługiwać. Do meritum, ja się o to nie prosiłem... no ale działa. Na komputerze mam zainstalowany program "Samsung link" jako serwer i myślę, że przynajmniej w 90% to rozwiąże problem. Swoją droga jestem mile zaskoczony ta opcja dekodera, i choć nie jest mi osobiście ona niezbędna to jak ktoś ma tv starszego typu daje fajne możliwości. Ciekawe czemu nie jest promowane i czy ktos z przypadku tak jak ja zauważył, że to działa.

Zdrowych Wesołych :))

Anonim

Nie dotyczy

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

@majowy04A dysk gdzie masz podłączony do dekodera czy komputera ? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

Dysk jest podłączony do komputera, podstawowy dysk na którym również winda stoi. Do tej pory po dlna pliki wideo były uruchamiane przez tv i tak jak pisałem, przez przypadek zauważyłem, że katalogi udostępnione w "Samsung link" sa widoczne dla ICU100 w multimediach. Oczywiście, nie muszę dodawać, że wszystko działa w jednej sieci lokalnej, laptop podłączony do routera po wi-fi dekoder Samsunga po kablu. ;))
Anonim

Nie dotyczy

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

@majowy04W takiej konfiguracji będzie działało a mowa jest o podłączonym dysku do dekodera są to dwie różne rzeczy 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

W pierwotnym poście jest właśnie pytanie o możliwość udostępnienia przez dlna czyli dane z komputera widoczne w dekoderze, nie podłączony przez USB tyko komputer Jako serwer. Btw podłączajac dysk pi USB do dekodera jako multimedia, nie pvr działa to jeszcze prościej bez konIecznOści dodatkowych konfiguracji.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

Dzięki kolego, jesteś wielki. Ja już dawno dałem sobie z tym spokój bo nawet Orange Ekspert nie umiał mi pomóc, ale spróbowałem myku z Samsung Linkiem i podziałał. Teraz dekoder widzi filmy które mam na dyskach w urządzeniach podpiętych do sieci.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

Cześć wszystkim, nie wiem jak rzutować ekran laptopa, ale wideo bez problemów.

Jeżeli dekoder tv (samsung)) i laptop sa w jednej sieci (nie ważne czy wifi czy kabel), to 

myszka prawy przycisk na filmiku, dalej rzutuj do i wybieramy dekoder. Za chwile na tv (powinien być włączony dekoder i tv ;p-) )  pojawi sie filmik z dźwiękiem.

Pozdrawiam 


q.jpg

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

Hej,

znalazłem rozwiązanie.

Na komputerze w programie VLC ustawiasz stremowanie do pliku.

I ten plik streamujesz jak kolega OlkoZ.

Dokładne ustawienia i ss z programu podeślę później.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Odtwarzanie multimediów na dekoderze Samsung ICU 100

Cześć @majowy04 fajnie, że udało Ci się z tym problemem poradzić 🙂 Jak znajdziesz chwilę, wybierz wedle uznania, który z postów najbardziej Ci pomógł i oznacz go jako rozwiązanie - pomoże to innym użytkownikom szybko trafić na tą solucje 🙂