Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100

Moje pytanie brzmi: Czy po zaplanowaniu nagrań na dekoderze mogę wyłączyć dekoder i mieć pewność że program o 03:25 nagra się na dysk? (tak jak jest to np w Netia lub UPC?)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100


Jacuniu napisał(-a):
...Czy po zaplanowaniu nagrań na dekoderze mogę wyłączyć dekoder i mieć pewność że program o 03:25 nagra się na dysk?

U mnie się nagrywało zaplanowane kilka nagrań nawet na tydzień napród.
I nawet z kilku kanałów na raz w tym samym czasie nagrywał (zaplanowane wcześniej).

Nie ma znaczenia czy dekoder jest włączony i oglądasz akurat coś czy jest w stanie czuwania,
jeśli ma połączenie z siecią - nagra się.

Chyba że wyłączysz dekoder wyłącznikiem zasilania z tyłu - wtedy nic się nie nagra.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100


Jacuniu napisał(-a):
...Czy po zaplanowaniu nagrań na dekoderze mogę wyłączyć dekoder i mieć pewność że program o 03:25 nagra się na dysk?

U mnie się nagrywało zaplanowane kilka nagrań nawet na tydzień napród.
I nawet z kilku kanałów na raz w tym samym czasie nagrywał (zaplanowane wcześniej).

Nie ma znaczenia czy dekoder jest włączony i oglądasz akurat coś czy jest w stanie czuwania,
jeśli ma połączenie z siecią - nagra się.

Chyba że wyłączysz dekoder wyłącznikiem zasilania z tyłu - wtedy nic się nie nagra.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100

Witam. Czy można potem taki program zobaczyć na pc. Nie mam pojęcia czy coś robię nie tak - podłączony dysk do dekodera nagrywam program - potem nagrany do pc a tu zonk - nie widzi dysku - wgrany znalazłem w drukarkach lecz nic nie pokazuje. Wcześniej miałem zwykły dvbt można było nagrać potem na pc patrzeć. Czy coś jest w nim spaprane o co to chodzi. marek


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nagrywanie na dekoderze Samsung ICU 100

@rokers6, za pomocą dysku Orange PVR ??