Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom WHD 80


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

Witam jestem posiadaczem Orange Sagemcom FanBox-39E3 i dekodera Sagemcom WHD 80 Podłączyłem i przewodem Ethern. wszystko działa dobrze ale nie łączy się przez WiFi dzwoniłem na infolinie gdzie spędziłem 40 min i Pani nie pomogła (stwierdziła że trzeba wymienić modem na nowszy choć w salonie zapewniano mnie że wszystko będzie działać dobrze i dekoder będzie łączył się przez WiFi z tym modem który mam) Jak łączę się przez WiFi w ustawieniach dekodera pojawia się tylko takie coś 

Połączenie z siecią : Podłączone 
Nazwa sieci WiFi (SSID) : PUSTE POLE 
Pasmo : 2,4 GHz 
Status WPS: Wyłączony 
Status WiFi: Brak dostępu do sieci Wi- FY 
Przybliżona przepływność : 0 

Jak nacisnę przycisk z tyłu modemu i z przodu dekodara przycisk łączenia się się bezprzewodowo to zapala się zielona dioda ale gaśnie i sytuacja wtgląda jak powyżej 
Bardzo proszę o odpowiedź co zrobić i czy te dwa urządzenia da się sparować aby telewizja działała przez WIFI, Z góry dziękuję

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sagemcom WHD 80

A w panelu funboxa masz włączony wps i otwarte rozgłaszanie ssid?
Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom WHD 80

@Andi2005Jak chcesz się połączyć po WIFI z dekoderem to musisz wyjąć kabel z dekodera inaczej się nie polaczysz 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

Mam wyciągnięty kabel, podłączyłem tylko chwilowo żeby sprawdzić czy działa poprzez kabel ethernet


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

Mam chyba poprawne ustawienia na modemiezrzut z ustawień.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sagemcom WHD 80

Jest ok. A to Funbox 1 czy 2? Masz tv po kablu czy satce?
Screenshot_2018-03-17-18-46-17-651_com.google.android.apps.docs.png

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

Mam niestety po kablu i mam taki jak widzę będzie współpracować tylko z satelitą  czyli rzeczywiście trzeba wymienić ?


Orange FunBox.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sagemcom WHD 80

Jeśli masz funbox (1) i telewizję w technologii kablowej, to innej opcji nie ma. Gorzej że taka wymiana nie zawsze jest możliwa. Szczegóły na BOK jak to u Ciebie wygląda.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

A możesz dokładniej wyjaśnić dlaczego nie zawsze jest możliwa bo jak dzwoniłem to Pani na infolini powiedziała że mam wymienić i już czy technicznie nie jest możliwe czy w grę wchodzi inna kwestia ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sagemcom WHD 80

Orange ma tabelki wymian. Nie znam aktualnych. Na BOK powinni Ci wystawić zlecenie na wymianę. I albo z numerem idziesz do salonu albo czasem technik/kurier przynosi (ale rzadko).