Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom WHD 80


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

Dostałem numer i mam się udać do Salonu a czy technicznie będzie działać jak zamienię na nowy modem czy nowy ten 2,0 jest tylko do światłowodu bo nie chiałbym po zmianie zostać bez internetu 😞 ?

 

swoją drogę smutne że nie powiedziano mi tego w salonie , teraz muszę jechać odebrać modem i konfigorować bo powiedziano ze asysta techniczna to 100 zł więc zostałem teraz z problemem sam 😞

 

I jeszcze jedno jak bym chciał zmienić technologię z kablowej na sat czy mogę to zrobić aby wykorzystać ten stary modem , bo mam Satelitę i mógłbym z niej skorzystać ?

 

Z góry dziękuję


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Sagemcom WHD 80

Z konfiguracją możemy pomóc. Są filmy na YouTube z poradami. Funbox 2 działa w każdej technologii.

Co do wymiany do satki - kiedyś to było wiele zachodu. Jak na dziś to może ktoś inny podpowie.
Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom WHD 80

@Andi2005Ja podłączałem taki dekoder z FB 1.0 po wifi bez problemu prawie rok temu ale musi być wypięty kabel jak napisałem wyżej.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

rozumiem , A czy po podłączeniu nowego modemu muszę pamiętać hasło do neostrady które mam wpisane w modemie czy sam modem go uzyska bo szerze już nie pamiętam go chyba robił to monter widzę tylko login hasło zostało wygenerowane w procesie rejestracji ale to kilka lat temu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Sagemcom WHD 80

Domyślnie powinien sam się połączyć. Ew. czasem wystarczy zrobić reset do ustawień fabrycznych i sam się ustawi w ramach plug&play
https://youtu.be/chAnZ75441Q

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

@Anonim 

 

Mam wypięty kabel ethernet nie łączę się poprzez WiFi mając podłączony kabel do dekodera i modemy i niestety nie mogę sparować urządzeń z tego co pisał 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Sagemcom WHD 80

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Sagemcom WHD 80

Wystarczy tylko FB i zasilacz.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Sagemcom WHD 80


@Andi2005napisał(-a)

 

 


Przy wymianie najlepiej żebyś maił wszystko co było w zestawie, ale zazwyczaj wystarczy Router i zasilacz, reszta ewentualnie zostanie zabrana z nowego zestawu.

 

Tv będzie działać bez problemów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366