Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@slav72  a jakbyś swojej koleżance polecił aby kupiła sobie adapter multimedialny Xiaomi Mi TV Stick EU  https://www.orange.pl/esklep/inne/xiaomi/xiaomi-mi-tv-stick-eu , podłączyłaby  sobie go do portu HDMI i  miałaby dostęp do Smart TV. Wtedy będzie mogła zainstalować sobie aplikacje HBO Go, Canal+Online i korzystać z tych aplikacji a także z innych, które są dostępne w sklepie Google Play 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi


@pirenejnapisał(-a)

Tutaj możemy sobie akademicko podyskutować i nie będzie to stratą czasu. Ale to koleżanka traci czas. Z takim problemem miałem styczność ja sam i kupiłem sobie Chromecasta. Doradź koleżance to samo i będzie zadowolona.


@pirenej  dziś koleżanka dostała oficjalną odpowiedź z działu wsparcia Philipsa że system ów nie będzie wzbogacany o nowe apki i też zaproponowali to co Ty, czyli zakup Chomecasta, wszystko byłoby cacy i już by kupiła gdyby nie kobieca dociekliwość, mianowicie zastanawia się teraz pomiędzy Chomecastem 4K a Amazonem Fire 4K, coś doradzisz? 

Osobiście nie mam styczności z przystawkami do tv ("siedzę" na tv z tizenem i andkiem) więc ciężko mi doradzać, a w necie ilu internautów tyle opinii więc rozumiesz...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1686
  • 8291
  • 64

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@slav72 Na urządzeniach od Amazona są kłopoty z HBO. Wiem od członka rodziny. Poszukaj w necie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@slav72  podsyłam Ci linka do strony porównującego Amazon’s Fire TV Stick i Google Chromecast Ultra  https://step-tech.pl/po/fire-tv-stick-vs-chromecast-ultra-ktory-oferuje-najlepsza-wartosc/

Może się przyda 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@Samotnick  dzięki za info o HBO 👍

@Pablo5  czytaliśmy te wszystkie porównania i tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście "ilu internautów w sieci, tyle opinii". Chodzi mi o info z pierwszej ręki, od użytkownika (np. to co napisał @Samotnick jest cenną wskazówką, a w porównaniach tego nie napiszą).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

Z przystawek polecam mi box 2 generacji.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@slav72 

Chromecasty też są różne. Ja mam wersję bezinterfejsowną ultra 4k i jestem zadowolony bo można to podłączyć kabelkiem do sieci i nie trzeba dodatkowego pilota. Ale za to Disney nie chce puścić na to coś dźwięku przestrzennego.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@j131  widzisz, dlatego dopytuję tu. Ostatecznie wybór padł na Chromecasta... i znów "zagwozdka" na którego? ten Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast Ultra 4K - Opinie, Cena - RTV EURO AGD

czy ten Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 4.0 z Google TV (biały) - Opinie, Cena - RTV EURO AGD ?  🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2086
  • 7669
  • 31

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

zauważ, że ten czarny jest już niedostępny, a więc jest to stary wyrób. Pozostaje biały.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

Biały lepszy ale to kolejny pilot i inna cena. Ja mam czarny.