Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@pirenej  a jak on się sprawuje?, nie zawiesza się, nie "muli", aktualizacje aplikacji wchodzą automatycznie czy trzeba wymuszać samemu, itp, itd ?

 

@j131  dzięki za odpowiedź, podejrzewam że pilota od tv będzie mogła schować, wszak tym od przystawki można włączać tv i wyłączać (chyba że się mylę).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6085
  • 24901
  • 210

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

Na jednego pilota do wszystkiego bym nie liczył. Ja mam pięć.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2241
  • 8410
  • 33

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

dobrze się sprawuje, ja nie zauważam problemów. Włączając go z pilota daje się wybudzić również telewizor, a na koniec również wyłączyć (choć zależy to również oczywiście od możliwości samego TV). Co prawda, nie ja jestem heavy userem, ale żadne narzekania do mnie nie dochodzą, no może poza pytaniem "gdzie jest pilot?". Znikający pilot to rzeczywiście pewien problem, ale wtedy jest w odwodzie apka Google Home (czy jakoś podobnie) - zastępuje pilota 1:1.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2241
  • 8410
  • 33

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

upewnijcie się jednak, czy domowe WiFi temu chromecastu wystarczy, bo ten biały nie ma eth.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

@pirenej  dzięki za wszystkie odpowiedzi, domowe wifi u koleżanki raczej da radę, ma podobnie jak ja FB 6 i jest w tym samym pomieszczeniu co tv.

 

@j131  oczywiście że nie "do wszystkiego" jeden pilot 😉, chodziło mi o sterowanie pilotem od przystawki podstawowymi funkcjami tv.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe

@pirenej Nie bardzo się da i dobrego można stracić gwarancję urządzenia . Ale może niech kupi se mi box  z androidem 🙃 to jedyne wyjście.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe

@Citi2017  sorry, ale nie bardzo rozumiem pierwszą część Twojej wypowiedzi, co do drugiej części to niby w czym jest lepszy mi box od Chromecasta ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2241
  • 8410
  • 33

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe


@Citi2017napisał(-a)

@pirenej Nie bardzo się da i dobrego można stracić gwarancję urządzenia


?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe

Bo lepiej działają aplikacje i nie ma problemu z    z wi -fi i też 4K  jest bardziej stabilniejsze. Ale każdy wybiera co chce 🙃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe

@Citi2017  piszesz opinię na podstawie własnych doświadczeń czy tego co gdzieś usłyszałeś/przeczytałeś?, posiadałeś oba urządzenia?

PS.

Nie napisałeś o co chodziło w pierwszej części Twojej wypowiedzi...🤔