Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

Szanowna społeczności NO mam taką zagwozdkę, koleżanka ma tv Philips z systemem Saphi i chciałaby zainstalować na nim apki HBO MAX i CANAL+ Online, wiem że oficjalnie nie da się tego zrobić gdyż te aplikacje nie są dostępne z poziomu systemu ale może ktoś z Was miał z tym styczność i  zna jakieś obejście "tylnymi drzwiami" 😁😉, z góry dzięki za każdą próbę pomocy.

 

 

 

______________________

*Post wydzieliłem z tematu "Pogaduchy 3.0" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2087
  • 7669
  • 31

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe


@slav72napisał(-a)

koleżanka ma tv Philips z systemem Saphi i chciałaby zainstalować na nim apki HBO MAX i CANAL+ Online, [...] może ktoś z Was [...]  zna jakieś obejście "tylnymi drzwiami"


tylne drzwi nazywają się HDMI. Wchodzi się przez nie urządzeniem Chromecast. Oczywiście, to pewien wydatek, ale wcale nie kosmiczny i wart czasu wytraconego na poszukiwanie innych obejść. Polecam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

33 ODPOW. 33

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Pogaduchy 3.0


@slav72napisał(-a)

Szanowna społeczności NO mam taką zagwozdkę, koleżanka ma tv Philips z systemem Saphi i chciałaby zainstalować na nim apki HBO MAX i CANAL+ Online, wiem że oficjalnie nie da się tego zrobić gdyż te aplikcje nie są dostępne z poziomu systemu ale może ktoś z Was miał z tym styczność i  zna jakieś obejście "tylnymi drzwiami" 😁😉, z góry dzięki za każdą próbę pomocy. 


A przez miracast z telefonu nie pójdzie?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@j131 pójdzie, z tym że po połączeniu tv z telefonem coś się słabo "dogadują" i po kilkunastu minutach zrywa komunikację i tak w kółko...dlatego zainstalowanie apek bezpośrednio w system telewizora byłoby najlepszym rozwiązaniem. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Pogaduchy 3.0

@slav72 

Ale przecież po rozpoczęciu "castu" telefon można nawet wyłączyć i nadal powinno działać. Czy nie? Nie jestem pewien jak działa miracast, ale przy chromecast telefon jest tylko potrzebny do inicjacji odtwarzania, później idzie już "samo"... Zakładałem że w protokole miracast jest podobnie, może się myliłem. Ten TV oczywiście nie ma obsługi protokołu chromecast? Gdyby miał, to inicjację odtwarzania możnaby nawet z przeglądarki chrome na kompie zrobić.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@j131 ma tylko miracast i problem w tym że po chwili odrzuca połączenie z telefonem (wygląda jakby brak kompatybilności) zanim rozpocznie "cast".


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Pogaduchy 3.0

Czy działacie na sieci 2,4 GHz?

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

Próby były na 2,4 i 5 GHz, ten sam błąd...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2087
  • 7669
  • 31

Instalacja na telewizorze Philips aplikacji HBO MAX i CANAL+ Online, na którym nie jest to możliwe


@slav72napisał(-a)

koleżanka ma tv Philips z systemem Saphi i chciałaby zainstalować na nim apki HBO MAX i CANAL+ Online, [...] może ktoś z Was [...]  zna jakieś obejście "tylnymi drzwiami"


tylne drzwi nazywają się HDMI. Wchodzi się przez nie urządzeniem Chromecast. Oczywiście, to pewien wydatek, ale wcale nie kosmiczny i wart czasu wytraconego na poszukiwanie innych obejść. Polecam.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi


@pirenejnapisał(-a)

tylne drzwi nazywają się HDMI. Wchodzi się przez nie urządzeniem Chromecast. Oczywiście, to pewien wydatek, ale wcale nie kosmiczny i wart czasu wytraconego na poszukiwanie innych obejść. Polecam.


To też wiem i pod HDMI nie tylko jest możliwe podpięcie Chromecasta ale również innych urządzeń, z tym że raczej nie na tym rzecz polega aby ze "smarta" robić podwójnego "smarta".

Kobieta trochę sama jest sobie winna że poszła w niszowy system zamiast np. w andka czy tizena, nie miałaby teraz problemu. Poza tym nie tracę na to czasu, zapytałem przy okazji w Pogaduchach czy może miał ktoś styczność z takim problemem, nie wiem po co wydzielony został osobny wątek, wszak to forum Orange, a nie HBO czy C+.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2087
  • 7669
  • 31

Możliwość instalacji aplikacji HBO Max i CANAL+ Online na telewizorze Philips z systemem Saphi

Tutaj możemy sobie akademicko podyskutować i nie będzie to stratą czasu. Ale to koleżanka traci czas. Z takim problemem miałem styczność ja sam i kupiłem sobie Chromecasta. Doradź koleżance to samo i będzie zadowolona.