Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Love Premium - zmiana dekodera

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Love Premium - zmiana dekodera

Temat przeniesiony z AMA - Rzecznik Orange - moderator Bartłomiej

 

Mam od miesiąca pakiet premium. W poprzednim dostałem dekoder WHD80. Chciałem podłączyć dysk ale można tylko te dedykowane przez operatora. Jest to trochę bez sensu, dokupować na własność dysk do sprzętu który będę musiał oddać po rozwiązaniu umowy. Czemu Orange blokuje inne dyski? Jakieś inne rozwiązanie niż tylko możliwość rozważania zerwania umowy? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Love Premium - zmiana dekodera

@Citi2017  jezeli korzysta sie z telewizji po DTH to dedykowanym dekoderem jest WHD80 i nie wymienisz na nic innego, no moze na UHD88
mozna wymienic na IWU200 ale wylacznie gdzie jest IPTV.
ICU100 tylko dla FTTH

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Love Premium - zmiana dekodera

Witaj po pierwsze to nie Orange blokuje dyski tylko firma Sagem blokuje by kupować dedykowane dyski a jeśli masz światłowód poproś o wymianę dekoder na Samsung icu 100 tam pasuje każdy dysk USB 3.0 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Love Premium - zmiana dekodera

A kto Ci umożliwi zerwanie umowy?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Love Premium - zmiana dekodera

A kto mi zabroni? Znam konsekwencje, jestem miesiąc po podpisaniu umowy i uzyskane ulgi to około 100zł więc koszt jak dla mnie żaden.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Love Premium - zmiana dekodera

Niestety nie mam światłowodu. Mieszkam może ze sto metrów od centrali ale sieci światłowodowej brak ☹

No tak ale Orange kupuje takie dekodery dla swoich klientów. Zbytnio zwykłego kowalskiego nie interesuje to że Sagem blokuje, wini za to Orange


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Love Premium - zmiana dekodera

@engwar  To możesz wymienić na dekoder Iwiu 200 i korzystając z multinagrywarki co prawda nie wszystkie stacje posiadają tą funkcję bo jak masz miesiąc temu umowę zawartą to prawdopodobnie masz dostęp do multinagrywarki ale jest konieczna wymiana dekodera


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Love Premium - zmiana dekodera

Chyba nie znasz kwoty ulg. https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/44183/6d39cd21-b5ea-4d7a-ae94-b9cabd3c1ea5 Przy satce to koło 2 tysięcy po miesiący, przy iptv to koło 3 tysięcy. To się zupełnie nie opłaca.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Love Premium - zmiana dekodera

O kurcze ale kanał ... dzięki za uświadomienie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Love Premium - zmiana dekodera

Jeśli pospisywałeś umowę internetowo lub telefonicznie, to miałeś w tedy 14 dni na odstąpienie bez konsekwencji. Teraz to już trochę przy późno. 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Love Premium - zmiana dekodera

Nie do końca bez konsekwencji, bo jeśli usługa została podłączona, to należy zapłacić nie tylko za okres użytkowania, ale i opłatę aktywacyjną.