Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 256
  • 1629
  • 0

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


@j131napisał(-a)

Żeby nie było niedomówień w kwestii zarzuconej mi wprost niechęci do samego pytania: mnie ten wątek nie przeszkadza zupełnie. Ale ponieważ, tak jak już wielokrotnie dawałem do zrozumienia, temat mieści się w szarej strefie (zupełnie niezależnie od Twoich intencji), to większość uczestników dyskusji waży słowa i stara się nie łamać regulaminu forum. Jeśliby ktoś (teoretyzuję tutaj) napisał na przykład: "nie ma problemu, wiem jak złamać wszystkie te zabezpieczenia ICU100 i stale nagrywam niekodowane materiały z niego na swoim dysku, mogę sobie je oglądać do woli, te zabezpieczenia to w sumie pestka i chętnie Ci pokażę jak to zrobić" - co byłoby wszak bardzo konkretną i pozytywną odpowiedzią na Twoje pytanie - to jestem niemal pewien, że taki post by się nie ostał. Jeśli znacznie bardziej bezpośrednie i konkretne odpowiedzi na zadane pytanie istnieją, to na tym forum się nie pojawią.😶


Oj nie kuś, bo odżałuję te 200zł i kupię kontrolnie tego grabbera żeby się nim pobawić i ogłosić tutaj efekty jego działania 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 1

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

Zajrzałam na stronę głosowania: Uniezależnienie trwałości nagrań na dysku od wymiany dekodera ICU100

Gdy zaglądałam tam poprzednim razem była podana liczba 16 głosów. Teraz jest 15, a pole głosowania

jest szare. Czy to oznacza, że głosowanie zostało zamknięte? Czy tyle głosów wystarczy? Jaki będzie

następny krok?

 

Pozdrawiam


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 83

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

@Ewa1606 https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Uniezale%C5%BCnienie-trwa%C5%82o%C5%9Bci-nagra%C5%84-na-dysku... głosowanie nadal jest otwarte pisze pod głównym tematem. A szare pole głosowania oznacza, że zagłosowałaś bo jakbyś nie zagłosowała to będzie pomarańczowy.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


@Ewa1606napisał(-a)

Czy to oznacza, że głosowanie zostało zamknięte? Czy tyle głosów wystarczy? Jaki będzie

następny krok?


to tak nie działa. To w ogóle nie działa. Nie będzie żadnych kroków.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1590
  • 5432
  • 59

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

Odkopałem temat, bo znalazłem stare artykuły związane z kodowaniem sygnału HDMI:

Dekoder sygnału HDMI ze zwykłego splitera 

HDMI Splitter Hack