Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Karte e-sim próbuje tylko skanować na laptopie ze strony Orange bo wymieniałem sim na e-sim internetowo. Może nie działa na wymienianych numerach tylko trzeba wyrobić w salonie nowy e-sim? A Ty Gustaw666 dodałeś kartę e sim pre paid czy na abonament ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Tomi90 - abonament ale kartę sam zmieniłem na eSIM na koncie Mój Orange. U mnie po zeskanowaniu kodu QR karty załadowanie do zegarka trwało kilkanaście sekund. Powinno działać że wszystkimi kartami Orange, bo tylko ta sieć ma wsparcie i te zegarki.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

U mnie niestety dalej to samo. Może spróbuje na innym tel. A ten błąd 500 to mi się również pojawia na innym PC. Jakiś czas temu byłem w salonie Orange wyrobić e-sim i konsultantka mi wyrobila ale nie wydrukowala kodu QR... Ha ha i mówi do mnie że już gotowe 😊 Nom Panowie jednak się udało i jakoś poszło. Super sprawa😊 wyswietlilem kod na jednym tel i zeskanowałem drugim 😊


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Usługa klonu dla e-sim nie wystartuje Emotikon: Obojętny

Nie znam przyczyn, nawet kolejnej daty, widać jednak, że jest problem z tą usługą.

 

Jak @Gustaw666 - kupuję dzisiaj starter i wymieniam na esim dla Watch na innym numerze...

 

Z utęsknieniem będę czekał razem z Wami na wdrożenie tej usługi Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@mrcp - jest też rozwiązanie w postaci kodów do przekazywania połączeń na inny numer 😊 działa ale niestety są to połączenia płatne i nie można wykorzystać darmowych minut, ale w pilnych sprawach może być przydatne. Zamieszczam screena.


Screenshot_20190224-103009_Chrome.jpg

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Gustaw jak go aktywowałeś? Jaki masz telefon? Z Note 9 mam uporczywy komunikat "usługa mobilna nie może być aktywowana z tego telefonu", próbowałem na Galaxy 8, 6 i nic watcha mam lte kupionego w Niemczech. Co jest grane?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Jaro4700 - zresetuj Watcha i podczas łączenia zegarka przez Galaxy Wearable zgodnie z instrukcją. Kartę eSIM musisz mieć z Orange. Powinno iść. Zmień ją na Mój Orange na eSIM. Ja mam S8 i wszystko poszło bez problemu, aktywacja karty eSIM w zegarku trwała kilkanaście sekund. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Witam,

Próbowałem z S8, S6 i i z moim Note9... reset, 2X zmieniałem eSIM i guzik... usługa mobilna nie może być konfigurowana z tego telefonu, za każdym razem. Jakieś sugestie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Masz dodatkową kartę sim na tym numerze?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Witam,

Próbowałem z kartą Orange którą zamieniłem na eSIM w Mój Orange, z inną kartą Orange. Niestety efekt cały czas ten sam. Aktywowałem połączenie komórkowe w zegarku, nową usługę mobilną poprzez zegarek i aplikacje. Liczyłem, że ostatnie aktualizacje coś rozwiążą, ale się myliłem. Nie wiem, czy problem leży w zegarku, czy coą robię nie tak. ały czas padaka.