Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  dlatego moja propozycja np. taka konfiguracja dek główny to wymiana na ICU 100 (do niego podłączysz swój prywatny dysk do nagrywania o pojemności od 128 GB do 2 TB w standardzie USB 3.0) a do multiroomu dek 4K STREAM.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Też tak myślałem ale w salonie nie chcą mi wymienić na ICU 100 tłumacząc że do mojej usługi jest tylko WHD80. Tłumaczyłem tez w salonie że jestem po rozmowie z konsultantem z Orange który mi sugerował taka wymianę ale z zapłatą 129 zl (do przełknięcia) ale w salonie oświadczyli że nie ma takiej opcji


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  powiedź w salonie że chcesz wymienić IWU 200 na ICU 100, a WHD 80 na 4K Stream to powinno przejść (a najlepiej załatw to na infolinii przez czat lub rozmowę telefoniczną z konsultantem, wtedy sprzęt dostaniesz kurierem, a stary zdasz w salonie).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekUjeśli powiesz, że drugi TV masz podłączony po SCART (eurozłącze), to wymienią na UHD88. 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Ale podobno jest już wycofany z oferty taka uzyskałem informację w salonie

 

To jest jakieś rozwiązanie

 

 

_________________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekUSalony mają jeszcze niedobitki na wymianę uszkodzonych starych


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Nie wiem czemu uparcie dążycie do wymiany starych deków na stare, sądzę że lepiej byłoby w Twoim przypadku @SławekU  dokonać wymiany tylko głównego dekodera IWU 200 na ICU 100 (do niego podłączysz własny dysk do nagrywania o którym wspomniałem kilka postów wyżej) a do multiroomu zostaw ten który masz WHD 80.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

To by było najprostsze tylko czy tak się da wymienić. Czy nie będą robić przeszkód w Orange.

To co piszesz to jest dobry pic ale co mi tam ważne aby mieć możliwość nagrywania programów i tyle w temacie


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  z taką wymianą (tylko dekoder główny) nie powinno być problemów, wchodź na infolinię (czat lub telefon) i rozmawiaj z konsultantem, powiedź że byłbyś zainteresowany wymianą dekodera głównego IWU 200 na ICU 100, podeprzyj się argumentem że posiadasz dysk USB 3.0 np 1 TB i przez częste wyjazdy omija Cię wiele programów, lubisz archiwizować nagrania i do nich wracać po dłuższym czasie  a multinagrywarka nie załatwia sprawy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22172
  • 181

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem


@SławekUnapisał(-a)

To by było najprostsze tylko czy tak się da wymienić. Czy nie będą robić przeszkód w Orange.

To co piszesz to jest dobry pic ale co mi tam ważne aby mieć możliwość nagrywania programów i tyle w temacie


Podbiję to co pisze @slav72 . Wejdźże kolego @SławekU na czat i przekonaj się, że w salonie bzdury Ci najprawdopodobniej opowiadają. Pewnie, jest możliwe że masz jakoś egzotycznie skonstruowaną umowę, nie mogę pretendować do bycia wszechwiedzącym ale ostatnio akurat na ten temat na czacie się szczegółowo informowałem i mogę napisać że dla mojej umowy (która również obejmuje FTTH 300Mbps z IP TV, tak jak Twoja), przysługuje FB3 (masz) i do trzech dekoderów (nie jak piszesz ruterów) spośród czterech modeli: ICU100, IWU200, Stream 4k i jednego z tych starszych (którego nazwy nie chcę przekręcić ale wiadomo o co chodzi bo go masz). Ograniczenie jest tylko takie, że jednym z tych trzech wybrańców (możesz wziąć jeden lub dwa, niekoniecznie trzy) musi być ICU100 lub IWU200. Pozostały/pozostałe mogą być dowolne. Wynajęcie pierwszego dekodera jest gratis, następne kosztują po 10PLN/miesiąc. Dekoder z możliwością podłączenia własnego dysku (ICU100) kosztuje ekstra 5PLN/mies. Wymieniać/dokładać/odejmować można dowolnie i w każdej chwili, bez dodatkowych opłat. Sprzęt można odebrać w salonie albo otrzymać przesyłką kurierską, ale zlecenie powinno być zrobione przez BOK - najprościej na czacie, po upewnieniu się że wszystko jest tak jak sobie wyobrażałeś na podstawie własnych i cudzych przekonań.

 

PS. "Multinagrywarka" i dysk zewnętrzny to dwie różne sprawy i ich wzajemna relacja nie jest tak prosta jak Ci próbowali powiedzieć w salonie. W sumie obydwie mogą działać, kwestia ceny - jeśli płacisz za multinagrywarkę to bez sensu, lepiej wyłączyć i ograniczyć się do nagrań na własnym dysku (jak już będziesz go miał). Jeśli jednak masz ją w gratisie to niech sobie robi te chmurowe rezerwacje, to niczemu nie przeszkadza.