Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Witam Kolejny raz poszukuję używanego lub nowego  Dysku PVR  do dekodera Orange WHD80 Sagem.
W marcu udało mi się kupić używkę ale niestety padł.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22174
  • 181

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekUPrzepraszam że nie byłem wystarczająco precyzyjny w mojej poradzie i naraziłem Cię na stratę czasu. Jest zrozumiałe (?) że polityka marketingowa operatora zmienną jest i to co mnie udało się bez problemu Tobie może nie udać się nawet wcale. Ale ani dzwonienie do BOK ani chodzenie po salonach NIE są efektywną metodą załatwiania spraw. Jedyną efektywną metodą jest kontakt z BOK na czacie, po uzyskaniu satysfakcjonujących informacji oraz wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości na tym samym czacie trzeba zlożyć zlecenie na taką wymianę. Czat należy zapisać u siebie i w razie niejasności powoływać się na niego. Mniej istotne czy realizacja zlecenia będzie na salon czy na kuriera, zlecenie trzeba złożyć przez czat w BOK. Kiedy zlecenie znajdzie się w systemie nikt nie będzie mógł Cię dalej od Annasza do Kajfasza odsyłać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

45 ODPOW. 45

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekUBedzie trudno.,..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  z tymi dyskami do WHD 80 to coraz trudniej, a jak już trafisz to nie ma pewności jak długo pochodzi (Twój przypadek), taka sugestia może zamiast brnąć w koszty przy zakupie kolejnych dysków zastanowić się nad wymianą dekodera?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@slav72Mam pewien autorski pomysł, ale muszę zrobić testy na żywym organizmie...Będę informował na bieżąco..


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Ok daj znać bo jestem zainteresowany

 

 

Próbowałem wymienić w salonie na inny model ale nie udało się. Twierdzą że do tej usługi (drugi tv) nie mogą wydać innego rutera. Czytałem na fortach i próbowałem formatować dyski tak aby były widoczne w tym ruterze (pod Linuksa) ale jak na razie bez powodzenia. Pewnie jest jakiś sposób na taki format ale trzeba go znaleźć.

 

 

__________________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  popytaj o UHD88, bo ten jako dodatkowy może być wydany... Jaką masz usługę? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  rozumiem że ten dek to do multiroomu, podpytam jak nazywają się Twoje usługi (jaki net, tv)?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Tak zgadza się. Internet to światłowód (Neostrada Opcja do 300 Mb/s) , tv na dwa telewizory, telefon stacjonarny i komórka.  Jeden ruter to IWU200 a drugi WHD80 i Orange FunBox 3.0.

 

Co do UHD88 to oświadczyli że nie jest już montowany bo to stary typ. A szkoda bo czytałem na forach jak można sformatować dysk aby był widoczny przez ruter. Przynajmniej tak opisywali na forum.

 

 

_______________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  na Twoim miejscu jako główny dekoder wziąłbym ICU 100, a do multiroomu IWU 200, w innej konfiguracji główny zostawić IWU 200 a do multiroomu dobrać nowy dekoder na androidzie 4K STREAM (z tym że do niego nie podłączysz dysku do nagrywania jeśli na tym Ci zależy, no i jest opłata za wynajem 10zł /mies.), jeszcze inna konfiguracja to dek główny ICU 100 a do multiroomu 4K STREAM.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Ruter WHD80 podłączony po kablu a IWU200 po Wi Fi. W tym IWU200 jest multi nagrywarka (w chmurze) ale tylko wybrane programy i do obejrzenie przez 30 dni. Jak miałem sprawny  dysk to mogłem oglądać i  nagrywać kiedy chce i co chcę. Jest tez dziwna rzecz bo jak w salonie powiedziałem że miałem możliwość nagrywania  na ruterze WHD80 to pani była mocno zdziwiona bo podobno może być tylko jedna nagrywarka i to ta na IWU200

 

No właśnie najbardziej zależny mi na tym nagrywaniu programów bo tak po za tym to tv działa ok

 

 

______________

*Połączenie treści z postów - moderator Wojciech.