Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder z Android Tv w Polsce?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Wszystko tajemnice

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Dekoder z Android Tv w Polsce?


@pawelownapisał(-a)

Przypadkiem trafiłem na takie info:

Orange Poland

A info o sprzęcie tutaj: https://en.sdmctech.com/product/ott-dvb-c-stb_192.html

 

Czy Orange coś ujawni? Jak to wygląda?


Jeśli już to https://en.sdmctech.com/product/android-tv_207.html

Podany przez Ciebie dotyczy DVB-T

 

Jak to mawiają rdzenni afrykańscy Eskimosi: szału ni ma...


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dekoder z Android Tv w Polsce?

jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie, ale jak to napisałeś słusznie, tajemnica, wszędzie tajemnica 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Jakieś wieści w temacie?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder z Android Tv w Polsce?

@pawelow  od ponad pół roku żadnych, to chyba dobrze nie wróży 🤔


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Odkopuję temat ponieważ przenoszę się do większego, 2 poziomowego mieszkania i będę prawdopodobnie chciał skorzystać z opcji "multiroom" ale tylko i wyłącznie w przypadku gdy będzie ona oferowana via aplikacja na Android TV.
Nie interesują mnie dodatkowe dekodery - TV ma wisieć na ścianie i jedyny przewód, który przewiduję w tym miejscu, to sieciowy, ponieważ gniazdko jest schowane z tyłu.

@Aśka_M  - czy w ramach Waszych testów macie może wypracowany już jakiś deadline/timeline na wprowadzenie przedmiotowego rozwiązania do oferty? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Daty nie ma. W kontekście zmian w ustawie medialnej to chyba żaden z operatorów nie ruszy z nową ofertą tv z lokajką bo z kanałami gwarantowanymi będą problemy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Dekoder z Android Tv w Polsce?

@MorciakIWU200 jest na tyle mały że spokojnie zmieści się za TV, nawet wiszącym na ścianie.

Na apkę na Android TV bym nie liczył bo temat ciągnie się już od lat bez widocznego postępu, a przecież dotyczy nie apki tylko boxa którego i tak musiałbyś gdzieś umieścić. Bardzo wątpię żeby Orange zdecydował się na świadczenie usług IPTV na sprzęcie użytkownika.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Heh. Niestety. Szkoda.

Swoją drogą, posiadając moje numery telefonów komórkowych w sieci X miałem też dostęp do ich oferty IPTV właśnie za pośrednictwem aplikacji na Android TV, co (pomijając ograniczoną wówczas ofertę programową) wychodziło na przeciw moim potrzebom w tym zakresie i nie generowało żadnych problemów.
Dziś sieć tamta świadczy usługi także w oparciu o dedykowany dekoder działający w oparciu o Android TV.
Stąd, przez analogię, moje oczekiwanie, że podobne rozwiązanie pojawi się także w sieci Orange.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Dekoder z Android Tv w Polsce?

@Morciakjest jeszcze (dodatkowo płatna) usługa Orange GO TV, ale ona z kolei jest na urządzenia mobilne (apk na Androida). Na TV da się tylko z niejakim trudem zainstalować i w Polsce nie ma wsparcia dla takiej konfiguracji. No i co najistotniejsze GO TV zabiera normalny internet, IPTV idzie niezależnie od internetu (oczywiście tylko na FTTH, z tym że przy łączu 1Gbps modem zaczyna być ciasnym gardłem i w tym przypadku o efektywną separację byłoby trudno). To wszystko razem to trochę wiązanie buta dżdżownicą. Niestety pozostają dedykowane dekodery operatora.