Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

Co moze byc powodem ze wyskakuje mi taki blad: Problem w czasie planowania nagrania. Robie tak jak na tym filmiku:

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Pozosta%C5%82e-urz%C4%85dzenia/Nagrywanie-program%C3%B3w-na-de...

 

Niby wszystko jak na filmie a na koncu pisze ze problem i nie wiadomo o co mu chodzi bo nie pisze jaki problem. Tylko czasem tak sie dzieje. Macie jakies pomysly?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

@Demostenesmoim zdaniem próbujesz dwa razy nagrać ten sam program. Pamiętaj że poza sposobem pokazanym na filmiku który podlinkowałeś, jest jeszcze planowanie nagrań "na ślepo", według godzin emisji i kanału a nie według nazwy programu, poprzez klawisz PVR. Nagrania zlecone w ten sposób nie zostawiają żadnych śladów na programie TV z którego (zgodnie z filmikiem) próbujesz zlecić nagranie. Czy jesteś pewien że już raz nie zaplanowałeś nagrania tego programu? Możesz to sprawdzić pod menu PVR w zaplanowanych nagraniach. Niejasno sobie przypominam że kiedyś próbowałem testować różne sposoby nagrywania i IIRC właśnie taki niespecyficzny błąd mi się pokazywał przy konflikcie tych dwóćh sposobów planowania.

Więc obstawiam że to ten "problem", w sumie sprowadza się on do nieprecyzyjnego raportu o błędzie, lepiej byłoby gdyby dekoder informował o fakcie konfliktu z innym nagraniem - niestety tego nie robi.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

@Demostenes  może masz więcej zaplanowanych nagrań w tym samym czasie i się "gryzą"?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

@Demostenes  takie to juz uroki multinagrywarki.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

@Demostenesmoim zdaniem próbujesz dwa razy nagrać ten sam program. Pamiętaj że poza sposobem pokazanym na filmiku który podlinkowałeś, jest jeszcze planowanie nagrań "na ślepo", według godzin emisji i kanału a nie według nazwy programu, poprzez klawisz PVR. Nagrania zlecone w ten sposób nie zostawiają żadnych śladów na programie TV z którego (zgodnie z filmikiem) próbujesz zlecić nagranie. Czy jesteś pewien że już raz nie zaplanowałeś nagrania tego programu? Możesz to sprawdzić pod menu PVR w zaplanowanych nagraniach. Niejasno sobie przypominam że kiedyś próbowałem testować różne sposoby nagrywania i IIRC właśnie taki niespecyficzny błąd mi się pokazywał przy konflikcie tych dwóćh sposobów planowania.

Więc obstawiam że to ten "problem", w sumie sprowadza się on do nieprecyzyjnego raportu o błędzie, lepiej byłoby gdyby dekoder informował o fakcie konfliktu z innym nagraniem - niestety tego nie robi.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 37
  • 0

Blad przy planowaniu nagrania dekoder icu100

Faktycznie skleroza bylo dodane do nagrywania wedlug godzin. Przepraszam za zamieszanie.