Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder z Android Tv w Polsce?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Coś wiadomo w temacie?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Dekoderem tego raczej nazwać nie można ale testy trwają 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Dekoder z Android Tv w Polsce?

A jak wygląda temat nagrywania? Będzie taka możliwość?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Wątpię aby była możliwość nagrywania na dysku.

To raczej wynika z samego Android TV.

Przykładowo w Mi Box nie można nic zapisać na podłączonym dysku bez rootowania Androida (proszę mnie poprawić jeśli się mylę)

Opcja nagrywania jeśli już to moim zdaniem powinna być implementowana w oparciu o Multinagrywarkę i zapis w chmurze jak ma to  miejsce w IWU200 oraz w ICU100 bez dysku


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Multinagrywarka to zawracanie głowy (albo sposób na zarabianie dla O). Nie dość że ograniczona funkcjonalność (nie wszystkie kanały, ograniczony czas) to jeszcze za pieniądze.

Niestety jak generalnie jestem zadowolony z usług Orange (a wcześniej także TP) od ponad 25 lat tak w obszarze TV - nagrywanie czuję się wystawiony (choćby przez brak możliwości nabycia dysku do dekodera).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Dekoder z Android Tv w Polsce?


@pawelownapisał(-a)

Multinagrywarka to zawracanie głowy (albo sposób na zarabianie dla O). Nie dość że ograniczona funkcjonalność (nie wszystkie kanały, ograniczony czas) to jeszcze za pieniądze.

Niestety jak generalnie jestem zadowolony z usług Orange (a wcześniej także TP) od ponad 25 lat tak w obszarze TV - nagrywanie czuję się wystawiony (choćby przez brak możliwości nabycia dysku do dekodera).


Jak podpisałeś umowę po czerwcu 2019 to Multinagrywarkę masz bezpłatnie, a do dekodera Samsunga możesz podłączyć dowolny zewnętrzny dysk twardy. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Umowę mam starszą. Dekoder Sagem i brak dysku (bo Orange od dawna ich nie sprzedaje). Dekodera na Samsunga nie chcą mi wymienić bo mam VDSL. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Dekoder z Android Tv w Polsce?

@pawelow w takim razie pozostaje poszukanie używanego dysku do dekodera na Allegro czy OLX. WIęcej dysków do starych dekoderów raczej nie będzie bo samo Orange nastawia się już raczej na nowy sprzęt. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Do WHD80 ciężko znaleźć dysk używany do UHD88 jest tego sporo. Oczywiście nawet nie można wymienić WHD80 na IWU200 by mieć chociaż multinagrywarkę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Dekoder z Android Tv w Polsce?

Przypadkiem trafiłem na takie info:

Orange Poland

A info o sprzęcie tutaj: https://en.sdmctech.com/product/ott-dvb-c-stb_192.html

 

Czy Orange coś ujawni? Jak to wygląda?