Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

Czy ktoś może potwierdzić działanie tego dekodera w opcji multiroom łącząc go poprzez Extender WiFi? Korzystam z ftth/Funbox 3.0
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

Dekoder podłączyłem poprzez extender WiFi TP-LINK RE200. Działa elegancko! Kabel Ethernet do dekodera, a po WiFi 5GHz łączy się z Funboxem. Prędkość w testach na porcie LAN extendera była bliska 100Mbit/s 🤘👏🖒

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

@powidz72  według mojej wiedzy ten dekoder nie łączy się z modemem przez WiFi, musi mieć połączenie kablowe - ethernet.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

jasne, ale ja rozważam sytuację że funbox łączy się po wifi z extenderem i dalej po kablu do dekodera uhd 88

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

@powidz72  jeśli dysponujesz takim zestawem sprzętu, w tym extenderem, to warto zrobić próbę. Jeśli nie masz, to tańszym rozwiązaniem wydaje się być liveplug. Tu masz opis jak popodłączać taki zestaw.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

Zamierzam kupić TP-Link TL-WA850RE. Mam nadzieję, że ktoś z Orange to już wcześniej sprawdził i potwierdzi że to będzie działać 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

@powidz72  na pytanie czy zadziała Ci nie odpowiem. A tak przy okazji, wiesz, skoro użyłeś określenia Extender, to założyłem, że piszesz o takim jaki kiedyś miałem okazję testować.... tu masz moją opinię na temat tego urządzenia. Dlatego też zaproponowałem byś rozważył Plugin WiFi. W dziale "modemy i routery" są też recenzje tego urządzenia innych kolegów z Nasz Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

A u kogo jest extender z testów z końcówki ubiegłego roku czy już w Orange? Może jest jeszcze opcja potestowania tego.
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder uhd 88 + extender WiFi


@Piotrekk85napisał(-a)
A u kogo jest extender z testów z końcówki ubiegłego roku czy już w Orange? Może jest jeszcze opcja potestowania tego.

Już dawno wszystkie powróciły do Miasteczka.  


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

o czymś takim myślałem, a możesz napisać jaka jest różnica pomiędzy plugin wifi a extender?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

@powidz72 Według mnie podstawowa różnica "technologiczna" jest taka, że Plugin, jak możesz zobaczyć na obrazkach, wykorzystuje sieć elektryczną w domu  jako okablowanie - przekaźnik sygnału komputerowego. Natomiast extender, który testowałem, jest "pudełkiem" niezależnym (oczywiście sam też wymaga zasilania elektrycznego), które możesz połączyć z modemem przez WiFi, albo po kablu Ethernet, i w miejscu gdzie go ustawisz udostępniać sygnał. Nie używałem nigdy pluginów, nie mam też wiedzy jakie pasma do WiFi używają. O możliwościach extendera poczytasz w naszych recenzjach, albo wyszukasz sobie w google. Ten od Orange ma standardy 2.4 Ghz i 5 Ghz.