Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli ten plugin to inaczej mówiąc liveplug hd, który jest w ofercie Orange. Wiadomo może czy liveplug na 100% dziala w układzie z uhd 88?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi


@Piotrekk85napisał(-a)
A u kogo jest extender z testów z końcówki ubiegłego roku czy już w Orange? Może jest jeszcze opcja potestowania tego.

@Piotrekk85  gdzie są extendery to pytanie do @Artur  ja tego co miałem odsyłałem do Orange, ale chyba miał "iść dalej".

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

@Misiek62Ten po tobie to ja miałem przez kilka dni a potem wrócił do miasteczka. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi


@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62Ten po tobie to ja miałem przez kilka dni a potem wrócił do miasteczka. 


@Anonim Dlatego odesłałem Piotrka do Artura...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder uhd 88 + extender WiFi


@powidz72napisał(-a)
Dzięki za wyjaśnienie. Czyli ten plugin to inaczej mówiąc liveplug hd, który jest w ofercie Orange. Wiadomo może czy liveplug na 100% dziala w układzie z uhd 88?

@powidz72  nie wydaje się mnie że ten model TP który wcześniej podałeś, jest tym samym urządzeniem, co oferuje Orange jako liveplug HD. Tym nie mniej, nie wydaje się mi żeby robiło to większą różnicę. Co do liveplugów warto jeszcze zwrócić uwagę, na to, że dla prawidłowego działania para urządzeń musi być wpięta w gniazdka  tej samej fazy (w tym samym obwodzie) układu elektrycznego. Po drugie czytałem gdzieś, iż odległość między nimi (w różnych wariantach) nie może przekraczać 200/300 m - przypuszczam, że chodzi o długość linii elektrycznej między nimi... ciekawe jak to sprawdzić 😉 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

Zgadzam się. Pytanie teraz co w tej sytuacji wybrać: liveplug czy extender wifi. Które rozwiązanie jest pewniejsze/tańsze do zastosowania z dekoderem uhd 88? Jak nie ma pewności to się chyba wstrzymam z decyzją. Mam jednak nadzieję, że ktoś to już wcześniej testował i da znać 🤗

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

Najtańsze rozwiązanie to przeniesienie gniazdka telefonicznego przy dekoderze. Wtedy wtedy router podłączasz kablem. I coś ala liveplug/extender do netu. O ile to będzie możliwe technicznie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

A nie lepiej wymienić dekoder z uhd88 na whd80 z wi fi ?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 1

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

zamawiając multiroom z Orange Love nie ma innej opcji jak icu100 ale tylko z uhd88, tak mi powiedzieli 😞

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dekoder uhd 88 + extender WiFi

A to światło czy miedź?