Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder i switche


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Dekoder i switche

Czyli jak być powinno wg standardów Orange? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder i switche

@JerzyMarian1 wszystko przez FB, a co za nim podepniesz to Twoja sprawa..

Wariant 2 ONT Orange i co za nim podepniesz to Twoja sprawa


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Dekoder i switche

W moim przypadku nie wykonalne. Musi być przez switche. Chyba rzeczywiście zrezygnuję z tego operatora. Umowa dopiero zawarta ale nabiorę w tym czasie doświadczenia. Wszystko też zmierza w kierunku zrezygnowania z tv i pozostania z Netflixem( aplikacja w telewizorze), HBO( aplikacja w telewizorze i Apple TV) i Apple TV (przystawka).

Dziękuję za porady i chęć pomocy. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder i switche

@JerzyMarian1 nie ma się co zrażać..my tylko uprzedzamy, że nie będzie łatwo. Nie, że niemożliwe...my też nie jesteśmy w stanie ogarnąć każdej konfiguracji sprzętowej i przewidzieć jak to będzie działać...każda sieć i dom są inne i oczekiwania również


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Dekoder i switche

Rzecz w tym, że problemy zaczęły się gdy podłączyłem dekodery Orange. W tej chwili mocno oni  „minusują” i będzie problemu z nie przedłużeniem umowy. 
Ps. W forum użytkowników Microsoftu biorą udział specjaliści z Microsoftu i sami udzielają rad. Zdaje się, że w tym forum coś takiego nie ma miejsca. Są tylko życzliwi entuzjaści, którzy starają się pomóc. 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder i switche

@JerzyMarian1  pracownicy Orange po pracy pomagają i entuzjaści 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Dekoder i switche

@JerzyMarian1 dziwna sytuacja, że to nie działa... a czy między FB a switchami gigabitowymi jest dobra skrętka położona? czy daje 1gbit? Jeśli nie ma połączenia gigabitowego to może to jest problemem, że nie ma tej prędkości... hmm

sam używam często tych switchów tplinka (gigabitowych) iii dekoderów tak połączonych i wszystko śmiga jak należy więc nie wiem czemu tutaj to się nie dzieje...
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder i switche

@CyberMycha  ty tak na poważnie z tymi switchami 😐

Internet przyjemnie wszystko, ale w realu jest inaczej 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder i switche

@JerzyMarian1Jak obecnie wygląda sytuacja?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Dekoder i switche

Jeszcze nie wypożyczyłem wzmacniacza.

Trochę poeksperymentowalem. Wyszło mi z tych „badań”, że zakłócenia dżwieku na drugim dekoderze (ICU 100) występuję, kiedy oglądam HBO na aplikacji HBO telewizora. W przypadku korzystania HBO na przystawce Apple TV ten efekt nie występuje. Myśle, że to przypadek.

Ps. W moim przypadku, żeby było śmieszniej, to IWU 200 lepiej niż ICU 100 współpracuje z telewizorem Samsung QE75Q95TAT - dwa samsungi nie lubią się? Drugi telewizor to 10 letnie Sony i gadają jak miło.