Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

@adka0601 szkoda że Orange nie daje możliwości wyboru jakiś urządzeń premium do swoich usług, np taki dekoder samsunga pewnie miałby możliwość indywidualnego zaprogramowania listy kanałów. No ale cóż......


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Będziemy wprowadzać niedługo nowy model dekodera 🙂 ... myślę że jest szansa aby najlepsi testerzy z Nasz Orange otrzymali go szybciej do testów 🙂 @ingaDe warto o tym pomyśleć 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Chciał bym mieć takie problemy... W moim dekoderze UHD88 niedziała pamięć listy programów ulubionych. Więc jeśli poświęcę kilka minut żeby utworzyć taką listę to jutro jej już niema 🙂 Wymieniać urządzenie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Remi napisał(-a):

Będziemy wprowadzać niedługo nowy model dekodera 🙂 ... myślę że jest szansa aby najlepsi testerzy z Nasz Orange otrzymali go szybciej do testów 🙂 @ingaDe warto o tym pomyśleć 🙂


@Remi Lista testerów istnieje? Jeśli można się zadeklarować, to wiesz... jestem otwarty na współpracę i lubię sprawdzać możliwości urządzeń... Mam tylko nadzieję, że ten nowy to będzie odbierał sygnał po wifi.

 

update. BTW, co z apką Mój Funox, jej integracją z Mój Orange?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Remi napisał(-a):

Będziemy wprowadzać niedługo nowy model dekodera 🙂 ... myślę że jest szansa aby najlepsi testerzy z Nasz Orange otrzymali go szybciej do testów


@Remi  -  wpisz mnie na listę -  jeżeli można bo mam z moim dekoderem okresowe problemy, wiesza się  😞

 

Zgłaszałem problem ale po kilku dniach sam się "odwiesił" i anulowałem zgłoszenie

 

Jeżeli chodzi o sortowanie to rzeczywiście jest to kłopotliwe bo np transmisje Formuły1 są na RTL czyli nr kanału 793 i muszę zapamiętywać a jak zapomnę to szukać od nowa. 😞


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Jozefg napisał(-a):

Remi napisał(-a):

Będziemy wprowadzać niedługo nowy model dekodera 🙂 ... myślę że jest szansa aby najlepsi testerzy z Nasz Orange otrzymali go szybciej do testów


@Remi  -  wpisz mnie na listę -  jeżeli można bo mam z moim dekoderem okresowe problemy, wiesza się  😞

 

Zgłaszałem problem ale po kilku dniach sam się "odwiesił" i anulowałem zgłoszenie

 

Jeżeli chodzi o sortowanie to rzeczywiście jest to kłopotliwe bo np transmisje Formuły1 są na RTL czyli nr kanału 793 i muszę zapamiętywać a jak zapomnę to szukać od nowa. 😞


Hejka,

 

odnośnie testów to na bieżącą chwilę będą realizowane w sposób standardowych (na grupie wybranych osób które spełnią kryteria testów). Postaram aby zostały też opublikowane na Nasz Orange.

 

Niezależnie przygotowujemy koncpecję rozwoju "skillsów" na Nasz Orange w obszarze technicznym gdzie będziemy premiować te osoby które pomagają w zakresie np. technologii. Szczegóły w ciągu 2 miesięcy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

@Remi cierpliwie czekamy 🙂 Może pablo coś przetestuje, a mam w tym pewne doświadczenie 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Też mam doświadczenie w testowaniu dekoderów,aczkolwiek nie posiadam telewizji kablowej jedynie satelitarną,ale jeżeli również mógłbym się na coś przydać to nie ma problemu 🙂 Nawet powiem szczerze że chciałbym potestować,tak jak robiłem to kiedyś 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Misiek jakie masz łącze u siebie?