Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder Samsung ICU 100 - problem z uruchomieniem, włączeniem za pierwszym razem


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder Samsung ICU 100 - problem z uruchomieniem, włączeniem za pierwszym razem

@agat13 

Robiłem "ustawienia fabryczne" i inne cuda wianki... 🙂

 

@Arti_Kn_Pl 

Aha, to czyli nie jestem sam... teraz też już tak robie, włączam dekoder i jak w końcu zaskoczy, to dopiero TV.. choć niby powinno być na odwrót, ale wtedy nie działa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Dekoder Samsung ICU 100 - problem z uruchomieniem, włączeniem za pierwszym razem

@jarmk  to nie rób cudów  wianków tylko testy. Zacznij od kolejności aktywowania urządzeń I znajsz tryb niewylaczania się dekodera " nigdy"...

Wymień bateriw w pilocie i delikatnie odegnij ich sprężyny, aby docisk baterii  wewnątrz pilota był lepszy.

Napisz co to dało 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

Dekoder Samsung ICU 100 - problem z uruchomieniem, włączeniem za pierwszym razem

Mam dokładnie ten sam problem, dekoder zaskakuje za którymś razem - również telewizor Samsung QLED i ICU100


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder Samsung ICU 100 - problem z uruchomieniem, włączeniem za pierwszym razem

Ja narazie nie wymieniam dekodera, bo podejrzewam, że po wymianie będzie to samo. Zresztą widać jak ten system "chodzi", muli się wszystko, że masakra..

Dodam jeszcze, że żadne tu porady nic nie dały.

 

Ty jeśli wymienisz dekoder i naprawdę coś to da, to daj znać.. 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder Samsung ICU 100 - problem z uruchomieniem, włączeniem za pierwszym razem

@jarmk  reset do fabrycznych, jak nie pomaga, to bug w oprogramowaniu, tak poza 5ym, sterowanie to po HDMI wyłączyć i oszczędzanie energii 😎

Jak mocno ci uprzykrza życie, to wymienić na 4k stream 😃