Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 14
  • 74
  • 1

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

Witam Was wszystkich i mam nadzieję że ktoś pomoże mi rozwiązać pewną ciekawostkę.

Mam multiroom ICU100 + 4K stream w IPTV.

Czy ktoś mi może napisać jak dodać na dekoderze 4K Stream kanały do ulubionych? Na pilocie nie ma takiego przycisku, a w menu wyboru kanałów wyświetla mi że nie dodałem kanałów do ulubionych.

 

 

_______________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 14
  • 74
  • 1

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

OK, sam znalazłem i o ile nie mogę napisać, że Wasza wypowiedź była rozwiązaniem, to nasunęła mnie na prawidłowy tok rozumowania.

Otóż Dekoder 4K Stream nie jest stricte dekoderem z własnym menu tylko przystawką do TV na Androidzie kanały ogląda się w uruchomionej na przystawce aplikacji i to było kluczowe aby nie szukać tego w menu programów jak to robiłem wcześniej i jak sugerował to Agat13.

Podaję rozwiązanie jakby ktoś potrzebował na przyszłość:

Uruchomić przystawkę > uruchomić "Orange TV" > wybrać kanał z listy programów / numerycznie > jak się pojawi program i zacznie odtwarzać, wcisnąć "OK" (pojawi się nazwa kanału, opcja pauzy/nagrywania, wyboru napisów i ścieżki dźwiękowej) > teraz strzałką w lewo aż się pojawi gwiazdka i na gwiazdce "OK".

Trochę to upierdliwe, bo trzeba tak dodawać każdy program z osobna, ale nie znalazłem innego rozwiązania.

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

@agat13  jesteś pewien że dek 4K Stream ma to samo menu i te same możliwości co ICU 100?, mi się zdaje że nie można ustawić na nim listy kanałów ulubionych...ale może się mylę 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

@slav72 Oficjalnej instrukcji nie znalazłem, a w info było, że multiroom jest też na ICU100, więc zamieściłem. Szukam opisu dla dekodera 4K Stream...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 14
  • 74
  • 1

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

OK, sam znalazłem i o ile nie mogę napisać, że Wasza wypowiedź była rozwiązaniem, to nasunęła mnie na prawidłowy tok rozumowania.

Otóż Dekoder 4K Stream nie jest stricte dekoderem z własnym menu tylko przystawką do TV na Androidzie kanały ogląda się w uruchomionej na przystawce aplikacji i to było kluczowe aby nie szukać tego w menu programów jak to robiłem wcześniej i jak sugerował to Agat13.

Podaję rozwiązanie jakby ktoś potrzebował na przyszłość:

Uruchomić przystawkę > uruchomić "Orange TV" > wybrać kanał z listy programów / numerycznie > jak się pojawi program i zacznie odtwarzać, wcisnąć "OK" (pojawi się nazwa kanału, opcja pauzy/nagrywania, wyboru napisów i ścieżki dźwiękowej) > teraz strzałką w lewo aż się pojawi gwiazdka i na gwiazdce "OK".

Trochę to upierdliwe, bo trzeba tak dodawać każdy program z osobna, ale nie znalazłem innego rozwiązania.

Pozdrawiam.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4K - jak dodać kanały do ulubionych?

@GustawPol  dobrze że udało Ci się znaleźć rozwiązanie i fajnie że się nim podzieliłeś (faktycznie trochę zawiłe - powinien być przycisk np. z gwiazdką na pilocie).

PS.

Przy okazji trochę słabo że w "omnibooku" nie ma opisu jak to zrobić...