Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Czy ktoś z was posiada ten telewizor? Zakupiłem go w ramach przedłużenia umowy - nie znalazłem również opinii na jego temat, dzisiaj doszedł - chciałem zapytać z czego wynika nachylenie telewizora po montażu na stopkach - czy jest to jakaś wada seryjna czy żart? Przecież telewizor jest przechylony do przodu o dobrych kilka cm i wygląda jakby miał się zaraz wywrócić. Czy obowiązkiem/nowym trendem jest wiązanie go linami do ściany?

Dzięki za odp...

 

Pomijam fakt, że chciałem skorzystać z formularza kontaktowego i nie znalazłem go nigdzie...

 

 

 

__________________

*Post poddany edycji zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.

16 ODPOW. 16

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 195
  • 1

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Jak Ja Cię nie chce martwić, ale chyba TV samsunga tak mają z tego wynika. Sam mam już dziadka UE48H64 z 2014 roku i od początku był taki nachylony ku przodowi, tym niemniej bez problemu służy do dnia dzisiejszego, a z perspektywy łóżka tego nachylenia nie odczuwam 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

@dnarec bynajmniej nie chcę obrażać Ciebie ani Twojej inteligencji, ale mam pytanie czy nóżki zostały zamontowane odpowiednio, z tego co pamiętam to są na nich oznaczenia L i R (prawa i lewa), jeśli tak to czy nie ma możliwości regulacji na wkrętach (w podstawie montowanej po środku była taka możliwość).

Jeżeli chodzi o kontakt z Orange to polecam czat z infolinią, możesz również podpytać społeczność o to nachylenie na oficjalnym forum Samsung Members.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Tak oczywiście, wszystko zgodnie z instrukcją, ale wygląda na to, że będe musiał poszukać tej linki i faktycznie wkręcić dwie śruby i wiercić dziury w ścianie na jakieś haki...

 

A tak już całkiem pryz okazji, czy orange tak dba o klienta że zlikwidowali formularz kontaktowy poza godzinami pracy - zostaje MAX...bezużyteczny zresztą...

Forum, aby ludzie pomagali sobie nawzajem. To jakaś akcja okrajania pracowników?

Pzdr.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Byłem jeszcze wczoraj u kolegi w sklepie sieciowym i już na ekspozycji widać że tym się charakteryzują...

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Podłóż jakieś dwie książki


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Dzięki, nie skorzystam, może podłoż sobie u siebie po cegłówce.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

@dnarec https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic917726.html 

Za dawales pytanie Samaungowi? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

A więc sprawa jest oczywista i niezaskakująca. Samsung upchnął Orangowi trefną serię na wabik promocyjny.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Telewizor Samsung TV 55" UE55AU7192

Druga sprawa to czy operator wiedział (a jeśli nie to już wie) o wadzie sprzętu i dlaczego go nadal ma w ofercie i telewizor nie został wycofany ze sprzedaży 🤔.