Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10703
  • 94

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu

@Ajoterto spróbuj się skontaktować jutro z Orange  w tej kwestii. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13747
  • 56541
  • 668

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu

@Ajoter  problem zapewne jest z samym kontem po stronie serwera IPTV. Tu zwykle działania nie pomogą, tylko ogarnięty konsultant, który zgłosi to do techniki

Postaraj się iść w tą stronę w rozmowie 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu

@Ajoter  wpisz 8555


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 39
  • 0

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu

Wczoraj odwiedził mnie technik, wszystkie czynności które ja robiłem zrobił ponownie technik ale przy okazji wisiał na telefonie z kimś chyba z centrali Orange. Niestety ale po około godzinie się poddał. Zlecił ponowną, kolejną wymianę już dekodera.  Technik powiedział, że jak to nie pomoże to zostanie usunięte moje konto i utworzone na nowo. W drodze do salonu po dekoder dostaje sms uszkodzenie zostało naprawione. Myślę  super, wracam z nowym dekoderem do domu podłączam a tam "podaj kod dostępu" 😡. Kiknąlem w  zleceniiu w linka ze nie potwierdzam działania usługi i dałem sobie spokoj z tym całym Orange. Dzisiaj rano z racji wolnego odpalam sobie PSa, pomyślałem sprawdzę a tam moim oczą  ukazuje się taka plansza

.IMG_1251.jpg

Wpisałem nazwie użytkownika i kod poufny z aplikacjo moj orange i TV ruszyło. 😁 Nie wiem co Orange zrobiło, no ale przynajmniej działa. Z tego co tylko widze na swoim koncie to  nr seryjne dekodera nie zgadza sie z numerem dekodera który obecnie mam... 😋 Moze moje wypociny się kiedyś komuś przydadzą 😉

 

 

_______________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10703
  • 94

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu

To super, że już działa. @Ajoter  jednak waleczność do końca się opłacała. Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13747
  • 56541
  • 668

Dekoder 4K Stream - problem z kodem dostępu

@Ajoter  cierpliwe znoszenie kolejnych wymian sprzętu, wizyty technika zaowocowało najprawdopodobniej przekazaniem problemu do działu technicznego, który się problemem zajął. Inaczej reagują na opis i reklamacje użytkownika, a inaczej przekazana z poziomu technika ( tym bardziej, że oznaczyłeś, że nie zostało naprawione mimo wizyty montera)  

Ktoś eskalował problem na wyższy poziom i tyle. Przez co faktycznie wina nie leżała po stronie  sprzętu czy niewłaściwej konfiguracji usługi, a był to błąd systemowy, CBDU...

 

 

 

 

____________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.