Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 127
  • 0

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

Co do zmian w menu kafelkowym to właśnie mam pytanie co do dekodera ICU100.

Używam dekodera z dyskiem USB i Multinagrywarki również, ale jeszcze dwa dni temu była opcja Nagrywarka gdzie w sumie miałem nagranie tylko z dysku i w razie czego mogłem osobno wybrać Multinagrywarkę. Obecnie jest tylko Multinagrywarka i pomieszane nagrania z dysku z tymi w chmurze co dla mnie osobiście jest dużo gorszą opcją. Czy u was też taka zmiana zaszła? 

Multinagrywarki nie wyłączę bo używam jej na drugim dekoderze (4K Stream).

 

 

 

______________________

*Post wydzieliłem z tematu "Zmiany w menu kafelkowym dekodera IWU200" - moderator Wojciech.

10 ODPOW. 10

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 6906
  • 51

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

Zauważyłeś aktualizację oprogramowania dekodera?

 

Zobacz jeszcze post Rozwiązano: Ciekawostki oprogramowania ICU100: dwa tryby odtwarzania nagrań (orange.pl):

Po podłączeniu i aktywowaniu dysku zewnętrznego i po przestawieniu domyślnej lokalizacji nagrań (formalnie nie wiedzieć czemu ta opcja jest w ustawieniach multinagrywarki) na dysk lokalny - to wymusza kolejny restart dekodera - obsługa "nagrań" istotnie się zmienia.

Tryb PVR daje dostęp wyłącznie do nagrań na dysku lokalnym.

Wszystkie nagrania są nadal dostępne przez menu "multinagrywarka", łącznie z zaplanowanymi wcześniej nagraniami korzystającymi z nagrywania "w chmurze"


 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13498
  • 55193
  • 659

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

@frugo211 Dawniej były dwa kafelki: Multinagrywarka i Nagrania.

Używając obu opcji (wnioskuję, że tak właśnie robisz) była konieczność restartowania dekodera przy zmianie na jeden typ nagrania czy drugi. Teraz masz jedno miejsce i bezrestartowy system wyboru nagrań niezależnie od miejsca ich nagrania.

Ma być wygodniej 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 127
  • 0

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

Na ICU100 zawsze używałem tylko dysku żeby właśnie nie mieszać nagrań z drugiego dekodera. Teraz nagle kilkadziesiąt nagrań z jednego jest pomieszane z nagraniami z drugiego. Powinna istnieć opcja rozdziału nagrań z Multinagrywarki i Dysku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 127
  • 0

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

@tolek Nie było żadnej aktualizacji oprogramowania dekodera. Wygląda to po prostu na zmianę konfiguracji. Właśnie co do linku, który podałeś to były właśnie dwie opcje Nagrania i Multinagrywarka. na ICU100 zawsze miałem wymuszone nagrywanie na dysku i dalej jest tak wymuszone (na tym dekoderze osoba z niego korzystająca nigdy nie korzystała z Multinagrywarki).

Wczoraj jednak nagle w menu "kafelkowym" została już tylko opcja Multinagrywarka i pomimo, że dalej nagrywa na dysku to już nagrania są pomieszane. Teraz jak inny domownik miał swoje nagrania na ICU100 to teraz dalej ma swoje (dysk), a dodatkowo pomieszane z nagraniami z Multinagrywarki,

Orange chociaż mogło by wprowadzić podział czy segregowanie nagrań z dysku i Multinagrywarki osobno.

Edit. Jeszcze taka uwaga. Wcześniej przycisk PVR dawał właśnie dostęp do innego menu i były tam przynajmniej u mnie nagrania tylko z dysku. Teraz od razu wchodzi do Multinagrywarki.

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13498
  • 55193
  • 659

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

@frugo211 Ja jestem pewien, że coś takiego muszą zrobić...zbyt wielki nieporządek się właśnie zrobił. Jakbyś chciał, zgłoś pomysł w dziale pomysły na forum. Ja poprę i myślę, że kilka osób również. Powinno sie udać 🙂

Pomysły (orange.pl)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 127
  • 0

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

@agat13 Pomysł utworzony.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5697
  • 23107
  • 197

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?


@agat13napisał(-a)

@frugo211 Dawniej były dwa kafelki: Multinagrywarka i Nagrania.

Używając obu opcji (wnioskuję, że tak właśnie robisz) była konieczność restartowania dekodera przy zmianie na jeden typ nagrania czy drugi. Teraz masz jedno miejsce i bezrestartowy system wyboru nagrań niezależnie od miejsca ich nagrania.

Ma być wygodniej 🙂


Nie masz racji. Nawet po zmianie na bezrestartowy system nadal były dwie opcje odtwarzania. U mnie nadal są. Ale jeszcze dekodera dziś nie włączałem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 127
  • 0

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

@j131 I dalej można wybrać gdzie się chce żeby programy były nagrywane na ICU100. Chodzi tylko o to, że teraz liste z nagraniami z dysku i Multinagrywarki wrzucili do jednego miejsca. U mnie zmiana zauważona wczoraj wieczór.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5697
  • 23107
  • 197

Czy też macie na ICU100 połączone nagrania z dysku i Multinagrywarki w jednym miejscu?

No niestety, u mnie też weszło.