Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy na dekoderze 4K Multi można nagrywać na własnym dysku? Pauzowanie działa na każdym kanale?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24407
  • 206

Czy na dekoderze 4K Multi można nagrywać na własnym dysku? Pauzowanie działa na każdym kanale?

@bocian235 

Najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto ma ten dekoder. Z tego co kojarzę to @KCRsse ostatnio się wypowiadał na temat tego dekodera, może coś podpowie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Czy na dekoderze 4K Multi można nagrywać na własnym dysku? Pauzowanie działa na każdym kanale?


@bocian235napisał(-a)

Czy istnieje możliwość podłączenia do dekodera dysku HDD, aby nagrywać na nim programy/filmy z telewizji? Wiem, że jest multinagrywarka, ale z tego co się orientuję to tam nagrywa się programy w chmurze a mnie interesuje nagrywanie na dysku/pamięci.


Jak z pewnością wiesz jedną z różnic, może podstawową, pomiędzy chmurą a własnym dyskiem jest czas przechowywania nagranego materiału. I tutaj dysk oczywiście wygrywa. Natomiast, jeżeli Twoje zainteresowanie rejestrowaniem materiałów na dysku wiąże się z możliwością ich późniejszego odtworzenia/zgrania na PC, to możesz się zdziwić. Nie mam podpiętego dysku, więc nie sprawdzę tego organoleptycznie. Jednak, jeżeli pamięć mnie nie myli, to nagrywany materiał jest szyfrowany i nie ma możliwości odpalenia do na urządzeniu poza ICU100. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 31
  • 0

Czy na dekoderze 4K Multi można nagrywać na własnym dysku? Pauzowanie działa na każdym kanale?

W ogóle nie chodzi mi o to, żeby zgrywać cokolwiek z tego dysku na kompa. Moja żona po prostu uwielbia wracać na przykład po roku do jakiegoś filmu. Lubimy też np trzymać jakieś firmy świąteczne. Dodatkowo nagrywarka w chmurze nie pozwala nagrywać wszystkiego a na dysku mogę każdy kanał i na każdym kanale mogę pauzować itd. a w chmurze nie na każdym.