Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 60
  • 196
  • 1

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

Zapytam tu, aby nie zakładać nowego wątku. Mając Orange go, mogę np dekoder podłączyć w inne miejsce, inny internet niż Orange, i mając ograniczoną ilość programów? Pytam, bo pamiętam jak miałem kiedyś internet od innego dostawcy, to mogłem odłączyć dekoder i np na weekend zabrać go na działkę, podłączyć internet z telefonu, podłączyć dekoder pod tv i miałam do dyspozycji kilkadziesiąt programów.

 

 

 

__________________

*Post wydzieliłem z tematu "Dekoder 4K multi. Jak ukryć kanały spoza swojego pakietu?" - moderator Wojciech.

13 ODPOW. 13

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13074
  • 53658
  • 626

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

@Mychal  według mnie dekodery androidowe muszą mieć usługę do której są przypisane. Nawet geograficznie to nie przejdzie) na innej Neostradzie)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

@agat13  uważam że trochę to słabe w porównaniu z innymi operatorami...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 60
  • 196
  • 1

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

Czyli pozostaje Orange go na laptopie i podłączenie do tv. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22228
  • 183

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

@Mychal 

Wszystkie dekodery poza 4kstream współpracują tylko ze specyficznie skonfigurowaną usługą. Sygnał telewizyjny w tych dekoderach NIE pochodzi z internetu tylko z intranetu operatora. Wobec tego nie ma szans żeby proponowana przez Ciebie funkcjonalność została wdrożona na tych dekoderach.

Natomiast dekoder 4kstream, podobnie jak apka Orange TV GO, pobiera sygnał TV z internetu i teoretycznie ten dekoder mógłby działać w takiej konfiguracji, jednakże nie jest to w praktyce możliwe; żeby dekoder się autoryzował na stronie operatora, musi być obecny w tym miejscu, w którym zgodnie z umową powinien się znajdować. Inaczej po prostu nie dostanie dostępu. Natomiast apka Orange TV GO tych ograniczeń nie ma, ma za to nieco inne.

Jeśli zależy ci po prostu na dostępie do określonych kanałów bądź treści TV przez internet to szukaj oferty tego typu: jest ich na rynku sporo. Przykładowo: chcesz oglądnąć mistrzostwa w siatkówce, kupujesz na parę dni dostęp do serwisu VBTV i oglądasz, to grosze kosztuje. Mistrzostwa się kończą, nie przedłużasz subskrypcji i szukasz czego innego. Nie chcę tego rozwijać dalej, bo znowu mi się oberwie za dyskusje spoza tematyki NO, ale Operator najwyraźniej nie jest zainteresowany głębszym wchodzeniem w rynek medialny, czemu w sumie trudno się dziwić.

Na działce można też bez problemu mieć naziemną TV za darmo i bez potrzeby korzystania z internetu, więc problem trochę jednak jest wydumany.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 60
  • 196
  • 1

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

Witam, mam pytanie. Jestem poza domem i mam na tablecie Orange go tv. Czy można jakimś cudem, gdy leci telewizja na tablecie, pościć obraz na np TV z systemem android? Nie widzę opcji, aby przesyłał obraz. Widzę że na Orange tv go, jest zakładka mój pakiet, czy jak dodam z pozycji Orange tv go, wszystkie moje kanały z pakietu do ulubionych, to jak będę w domu już u siebie, to dekoder odrazu wykryje całą listę ulubionych? 

 

136 kanałów TV
(111 HD i 1 w 4k). Taki mam pakiet, jednak jak policzyłem programy w Moim Pakiecie, to mam 115,rozumem że te 21 brakujące, mogą być kanały radiowe? 

 

_______

* Scalenie wpisów - Rafał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

Cześć @Mychal 

Jedynym sposobem aby puścić obraz z tabletu na TV jest zastosowanie przejściówki, która z jednej strony posiada wbudowane gniazdo HDMI, a z drugiej wtyk micro/miniHDMI. Wtedy jeden koniec standardowego przewodu HDMI umieść właśnie w gnieździe w przejściówce, natomiast drugi w telewizorze.  Aplikację Orange TV GO nie da się zainstalować na telewizorze z systemem Android ponieważ jest to aplikacją przeznaczoną na urządzenia mobilne. Tutaj w tym linku masz odpowiedz Orange TV/Orange TV GO na Android TV https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Orange-TV-Orange-TV-GO-na-Android-TV/m-p/352255/hig...

Jesli posiadasz pakiet TV Optyamlny/Standard to przesyłam Ci w załączniku lista kanałów tv w technologii kablowej (IPTV). W tej liście w legendzie masz strzałkę skierowaną w prawo taką ► czyli Dostępny w Orange TV Go Znaczek jest dostępny na liście obok nazwy danego kanału. Jesli nie będzie go przy danym kanale to oznacza że nie jest dostępny w Orange TV Go

W załączniku masz listę kanałów Orange TV IPTV

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 60
  • 196
  • 1

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

Wiem, że nie wszystkie kanały są dostępne przez aplikacje Orange go (kłódka przy programie), tylko byłem ciekaw dlaczego nie ma tych 21 brakujących programów w moim pakiecie. Na tej liście niby Tvn nie jest dostępny w TV Go, a u mnie jest dostępny. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

@Mychalczy posiadasz aktualną umowe na TV czy jestes na umowę na czas nieokreślony? Jeśli posiadasz aktualną umowę i nie masz 21 programów TV to zgłoś ten problem na Orange czacie  lub na infolinii Orange *100 lub 510 100 100 i poproś doradcę o odświeżenie uprawnień TV.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 60
  • 196
  • 1

Czy można dekoder 4K Multi podłączyć do innego internetu, niż z Orange i będzie działał?

Umowa na dwa lata.