Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ? bo jak wszedłem w bios dekodera sprawdzić aktualizację zatkało mnie ostania aktualizacja była 03.07.2018 rok ,a mamy 2019 lipca 
co winnika że brak jego aktualizacji . na dowód wysyłam zapis z dekodera .dowód 2dowód 2  

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Nikt nie obiecywał aktualizacji (dużych), to są rzadko. Poza tym kilkadziesiąt tysięcy osób go użytkuje jak nie więcej więc wymaga to dużo pracy.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Zgłoś pomysł, zbierz głosy.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

było już mówione Orange obiecywało rok temu się tym zająć i do dziś brak  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Kto obiecywał? Zawsze Orange serwuje lanie wody, bez konkretów. Poza tym mogę założyć się o 🍷, 🍺, 🥃 lub inne alko że prędzej będzie nowy dekoder niż duża aktualizacja ICU.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Ale obecni mogą "wytargować" za free przy przedłużeniu (nie zawsze) lub odpłatnie za 100 parę złotych. Podobnie oferują wymiany dekoderów kablówki.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

próbowałem przy przedłużeniu umowy i za pieniądze w salonie powiedzieli że opcji takiej nie ma  może w Elblągu nie ma takiej opcji po za tym  w salonach Elbląskich o pomoc 

trudno bo zawsze mówią że oni nie są Orange salony tylko partnerzy i tylko mają system zamawiania usług i popisywania umów i tyle nie wiem jak w innych miastach jest. wychodzi na to co mówią w salonach nie ma salonu oryginalnego Orange .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 20
  • 0

Cz nowy dekoder Samsung ICU 100 wprowadzony na rynek przez Orange jest aktualizowany ?

Z tego co wiem, to w Ogrodach jest jedyny salon oryginalny Orange. Ale nie oczekuj za duzo od ludzi w salonie. Więcej zdziałasz przez telefon.

W salonach mają narzucone co mogą a czego nie i tego mają się trzymać. Przez telefon możesz nawiązać kontakt do działu od przedłużeń umowy i tutaj możesz więcej zdziałać (o ile trafisz na dobrego pracownika, a nie na kolejny żywy automat do odklepywania połączeń)

Co do aktualizacji, dodali właśnie małą aktualizację, która w sumie nie zmienia nic, poza dodaniem nagrywarki w chmurze.