Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezprzewodowo obraz na tv


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Bezprzewodowo obraz na tv

Siema. Bracia i siostry potrzebuje się doradzić czy dobrze wykombinowałem z bezprzewodowym puszczeniem sygnału z dekodera do telewizora. Dekoder mam icu100 premium. Z uwagi na kilka kosmetycznych spraw nie mogę puścić kabla hdmi, to wymyśliłem że kupię transmitery wifi hdmi i nimi bezprzewodowo obraz puszczę. To teraz przejdźmy do pytań:

- jakie firmy najelpsze

- na jakie parametry zwrócić uwagę

- czy dekoder orange tego nie blokuje

 

dziękuję i pozdrawiam

 

_____________

* Temat przeniesiony z O społeczności - Bartłomiej

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5823
  • 23693
  • 199

Bezprzewodowo obraz na tv


@hyziodyziopyzionapisał(-a)

...

transmitery wifi hdmi i nimi bezprzewodowo obraz puszczę. To teraz przejdźmy do pytań:

...

- czy dekoder orange tego nie blokuje

 


Raczej nie blokuje bo niby jak? Jeśli transmiter miałby być "przezroczysty" dla HDMI/HDCP to nie ma jak blokować. Czy to będzie działało wystarczająco niezawodnie żeby oglądać TV? Wątpię, ale mogę się mylić.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

bezprzeowodowy obraz na tv

To kwestia blokowania z głowy. Zaje sobie sprawę, że to nie idealne rozwiązanie ale tylko takie wydaje się być teraz realne do wprowadzenia. Nie znam się dlatego pytam, może ktoś miał i testował.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13736
  • 56508
  • 668

Bezprzewodowo obraz na tv

@hyziodyziopyzio  nie testowałem, ale te które ogladalem przenoszą tylko HD, i to HDMI wersja 1.3 (to te tanie 700 zł...)

To trochę za mało ..

Te powyżej 1200zl za komplet mają HDMI 2.0 i 4K https://www.dmtrade.pl/p24236,bezprzewodowy-transmiter-hdmi-sph-w54.html?_gl=1*1od2dfw*_up*MQ..&gcli...

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

bezprzeowodowy obraz na tv

Nie potrzebuję 4k bo mój telewizor nie obsługuje, ale widziałem aukcje z takimi za około 200 zł to mówisz, że to dziadostwo i będzie lipa?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1922
  • 9388
  • 76

Bezprzewodowo obraz na tv

@hyziodyziopyzio Nie prościej podłączyć dekoder po WiFi i dać go przy/za telewizorem? Czy nie wchodzi to w grę?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2193
  • 8154
  • 32

Bezprzewodowo obraz na tv

będzie cięło