Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 47
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Do dzisiaj nagrywa wszystko poprawnie. Oglądnąłem wtyczki RJ - są dobrze zarobione, ale zauważyłem, że wtyczka do dekodera ma niewielki luz (przód-tył) w gnieździe. Jeśli jest niedopchnięta to test przechodzi błędnie i źle nagrywa, a jeśli się dopchnie to jest dobrze. Odgiąłem lekko dzyndzel i dla pewności jeszcze potraktowałem wtyczkę kontakt-spay'em. Teraz niezależnie od pozycji jest dobrze. Dzięki za uwagi naprowadzające. Teraz wiem co robić gdyby się powtórzyła ta usterka. Siema.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Parom  dobrze że się udało i wszystko gra, lecz jako podziękowanie to według mnie powinieneś zaznaczyć jako "Rozwiązanie" post @agat13  z drugiej strony wątku, mówiący o owym "dzyndzlu" wtyku kabelka właśnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@ParomProzaiczna usterka-nieusterka. Fajnie, że udało się po nitce do kłębka dotrzeć..

Kolejny dowód, że czasem naprawdę proste podpowiedzi mogą naprowadzić na właściwy trop w śledztwie...

P.S. @slav72 dzięki...czasem takie "manie racji" czy tzw "nos" w sprawie cieszy najbardziej 🙂

przy całej specyfice pomagania zaocznego...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 47
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

Racja. Myślałem, że można kliknąć w dowolny przycisk "Rozwiązane". Sory  @agat13.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Parom  nie ma problemu 😉, na przyszłość będziesz wiedział 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

@Parom Nic się nie stalo...miło mi, że doceniasz..jesteśmy tu dla pomagania innym...i to naprawdę cieszy i daje satysfakcję...


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100

U mnie działa dysk Kingstom 500GB  włożony w kieszeń kupioną na Allegro za 37 zet: "UGO Marpi SL130".

Tenże dysk podłączony bezpośrednio  za pomocą kabelka SATA/USB w pewnym momencie przestał być widoczny.

Jednak dysk wsadzić do  kieszeni-obudowy  i dopiero podłączyć do dekodera, inaczej mokra pupa.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5495
  • 22110
  • 181

Błąd nagrywania na dysku zewnętrznym - dekoder ICU100


@Trzmieliknapisał(-a)

U mnie działa dysk Kingstom 500GB  włożony w kieszeń kupioną na Allegro za 37 zet: "UGO Marpi SL130".

Tenże dysk podłączony bezpośrednio  za pomocą kabelka SATA/USB w pewnym momencie przestał być widoczny.

Jednak dysk wsadzić do  kieszeni-obudowy  i dopiero podłączyć do dekodera, inaczej mokra pupa.

 


"Kabelek" SATA/USB to jednak nie jest prosty kabelek. Najwyraźniej albo przestał stykać, albo się zepsuł.