Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zwrot dekodera


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

zwrot dekodera

No wlasnie nie był taki sam dlatego pytałem kilku konsultantów czy moge zostać przy starym skoro dostałem pozwolenie to czemu ja mam dalej tracic czas na ta głupia firmę...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

zwrot dekodera

Ale ja juz składałem reklamacje jak widać na załączonym obrazku została rozpatrzona pozytywnie wiec znów mam to robić ? Ile można 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

zwrot dekodera

@Domino1994 Teraz rozumiem. Masz rację, ale jeśli bałagan wpisów w systemie jest nie do przejścia pozostaje czekać i reklamować reklamację...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

zwrot dekodera

tylko ze mam opłacić rachunek do 24 i jak mam to zrobic mam im dac te 600zl za free ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

zwrot dekodera

@Domino1994 Jeśli sprawa jest w toku, to teoretycznie nie musisz płacić. Nie ponosisz winy i opłacając regularnie faktury jesteś ok. To zaś jest opłata dodatkowa wynikająca z bałaganu, a nie Twojej winy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

zwrot dekodera

Ale jak w toku jak na załączonym obrazku widać ze reklamacja została rozpatrzona pozytywnie ze sprzet został przypisany do mojego konta. Ja 11.12 dzwoniłem i mówiono ze wszystko jest tak jak trzeba a 12.12 dostałem obciążenie za nie oddanie sprzętu  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

zwrot dekodera

@Domino1994 szczerze? Ignorowałbym 

karę. Jesteś w porządku, co potwierdzono na infolinii i na papierze. Nie masz nadmiaru sprzętu i zwróciłeś nowy, który można wydać innemu abonentowi. Operator zabalaganil, a Ty nic niezgodnego z umową nie zrobiłeś...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

zwrot dekodera

oooo to to właśnie tak samo uważam ! dlatego nie mogę pojąć tego dlaczego teraz znów to ja mam dzwonic po raz enty i się prosić o to aby oni to dograli po raz kolejny no ileż można... czlowiek też ma swoje zycie a nie tylko siedzi i rozmawia z konsultantami.. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

zwrot dekodera

Informacje przekazywane na infolinii lub czacie nie są prawnie wiążące jeśli nie zawierałeś w niej umowy sprzedaży. Orange Cię przeprosi a ty musisz się i tak tłumaczyć. Ja bym złożył reklamację. Sprawdzaj na mój Orange czy kwota opłaty za brak zwrotu sprzętu nadal wisi. Szkoda trafić na czarną listę w BIG przez takie coś.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

zwrot dekodera

Czyli znów mam dzownić ?