Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 0

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

W salonie powiedziano mi, że aby podpisać umowę w planie wspólnym, muszę dokonać migracji wszystkich 3 numerów (tzn. 1 głownego i 2 dodatkowych) od razu, na jednej umowie. Nie chciałbym tego robić, gdyż chcę skorzystać z okazji w mBanku na zwroty za każdą umowę. W regulaminie Planu Wspólnego wyczytałem, że podpisuje się umowę na nr główny, a potem (rozumiem, że może być "później w czasie") umowy/aneksy dodatkowe. Jak to jest? Czy rzeczywiście muszę "skomponować" całą grupę bliskich od razu by móc wybrać ten plan? Chodzi o umowę w salonie, nie przez internet

30 ODPOW. 30

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Nie musisz dobierać numeru. Kolejne umowy możesz podpisać później. Polecam zamawiać na Orange.pl

 

Polecam sprawdzić tutaj.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 0

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Wybrałem salon, bo mam tu lepsze rabaty (dają mi np. stacjonarne w cenie na cały okres umowy na tym tańszym abonamencie). Orange.pl, jako samoobsługa, trochę mierny. Wolę z kimś pogadać, coś wywalczyć... Moje pytanie dotyczyło tego, czy rzeczywiście zawierając umowę w salonie muszę od razu przenosić te 2 numery dodatkowe? Czy to możliwe, że te dodatkowe rabaty mogą tego wymagać?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Nie mam pojęcia dlaczego tak w salonie podają, w sklepie internetowym są niższe, promocyjne ceny oraz bezpłatna dostawa. Warto sprawdzić i porównać ceny.

 

Informację na temat oferty znajdziesz tutaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Takie uroki ofert indywidualnych. Możesz dostać rabat ale nic za darmo.
Poza tym nie wiem skąd masz promocję z mbanku by zawrzeć umowę w salonie. Ja mam w strefie korzyści tylko do zamówień internetowych.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3294
  • 7825
  • 144

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Upewnij się czy stacjonarne w cenie będą na cały okres umowy czy tylko na pierwsze 3 miesiące. Dopytaj w salonie, ponieważ mam wątpliwości co do lepszej oferty w salonie niż na Orange.pl

 

Numery do planu Smart Plan LTE Wspólny mogą być dodawane w różnym czasie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Jak bonus za przedłużenie nielimitowane stacjonarne są w dwóch wariantach - na miesiąc za free lub na całą lojalkę.

A tak swoją drogą - migracja na plany dodatkowe w ramach przedłużenia też odbywa się w formie aneksu. A możesz podesłać regulamin lub notę prawną z oferty mbanku? może uda się coś dopasować.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 0

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Mój plan był taki: migracja do Planu Wspólnego w salonie (by złapać te dodatkowe rabaty) - ale tylko 1 numer, ten główny;

następnie już online oba numery jako dodatkowe, dwa zamówienia online = dwa zwroty w mBanku (jedno przedłużenie, a drugie, jako przejście z karty na abonament = nowa umowa)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

A możesz wyszczególnić jakie rabaty dostajesz których nie ma np. na www?
A masz inne usługi w Orange poza wymienionym wyżej np. stacjonarne, konto w Orange Finanse lub korzystasz z Orange Energia?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 18
  • 0

umowa o Smart Plan LTE Wspólny w salonie

Mam Funpack. W salonie wywalczyłem na ten niższy abonament wspólny darmowe stacjonarne na cały okres umowy. Co do mBanku: nota prawna (https://www.mbank.pl/pdf/ind/mokazje/orange-akwizycja-do-30-06-2017.pdf) nie wyklucza Smart Planów Dodatkowych, to samo powiedziała mi konsultantka mBanku (ale nie wydawała się całkowicie zorientowana).

Co do orange.pl: nie ma szans (przynajmniej z moim rozeznaniem) bym dostał rabat na stacjonarne na cały okres umowy