Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szczegółowy wykaz połączeń


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

szczegółowy wykaz połączeń

czy w nowym orange mogę sprawdzić szczegółowy wykaz połączeń?, jeśli tak to proszę o info

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

szczegółowy wykaz połączeń

W ofercie na kartę w Nowym Mój Orange nie ma takiej możliwości, nie wiem jak w abonamencie. Pozostaje aplikacja Mój Orange, gdzie wszystko jest widoczne.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

szczegółowy wykaz połączeń


@Katani1napisał(-a)

W ofercie na kartę w Nowym Mój Orange nie ma takiej możliwości, nie wiem jak w abonamencie. Pozostaje aplikacja Mój Orange, gdzie wszystko jest widoczne.


Potwierdzam z całą stanowczością, a miałam straszne obawy przed zainstalowaniem aplikacji NMO ( taki lęk przed sknoceniem czegoś podczas pobierania ) poszło jak "burza" i mam, jestem zadowolona, a teraz mogę polecić niezdecydowanym zainstalowanie powyższej aplikacji.

Miłego dnia @Katani1 oraz @peter1970


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

szczegółowy wykaz połączeń

Ta w innych sieciach wykaz szczegółowy to również połączenie nieodebrane przychodzące a w Orange gdzie taka pozycje znajdę ? Jak ktoś mi pokaże tą pozycję to ja podpisze z tą siecią następna umowę na dwa lata. Brak tej pozycji bedzie mnie kosztował utratę pracy. Aplikacja, sieć która nie ma tej pozycji. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szczegółowy wykaz połączeń

W jakich innych sieciach? Nie dostaniesz połączeń przychodzących bo prawo to zabrania póki co.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

szczegółowy wykaz połączeń

@Remi1, Tak jak pisze @Piotrekk85,

Prawo nie pozwala operatorom na podawanie informacji o połączeniach przychodzących.

 

Jesli nie wierzysz, zachęcam do zapoznania sie ze stanowiskiem Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (obecnie zmienionego W Urząd Ochrony Danych Osobowych. Operator może działać wyłącznie w granicach prawa.

 

https://www.giodo.gov.pl/1520016/id_art/3378/j/pl


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

szczegółowy wykaz połączeń

Dodając że kolega @Remi1 chciałby wykaz przychodzących, nieodebranych. O takie wykazy to chyba nawet w służbach ciężko, a co dopiero w usłudze ogólnodostępnej. Co to za pracodawca który wymaga łamania prawa?

 

Edit: Dodam też, że szczegółowy wykaz połączeń w rozumieniu operatorów, dostępny dla abonenta to:

  • wykaz połączeń wychodzących (numer, data, godzina, czas trwania)
  • wykaz sms i mms wychodzących (numer, data, godzina)
  • transmisja danych (data, godzina, ilość zużytych danych)

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szczegółowy wykaz połączeń

Ja rozumiem autora wątku. Kiedyś lata temu pracowałem częściowo w formie dyżuru telefonicznego. I często pracodawcy mają różne fanaberie. A z połączeniami nieodebranymi jest ten problem, że ich nie ma także na bilingu numeru z którego dzwoniono. Ale od tego jest PIP-a jak taki pracodawca.