Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szalone dni, przedluzenie umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

ps. czasem z @Piotrekk85 piszemy też na priv, ogólnie kto się lubi ten się czubi 😜 pablo_ck do pionu stań 🙂 😜 Serce


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

szalone dni, przedluzenie umowy

@Anonim Sam stwierdzam, że nad przejrzystością informacji faktycznie trzeba popracować, zbyt łatwo się zapomnieć i oceniać, coś przez pryzmat swojej wiedzy, a faktycznie nie wszyscy w tym siedzą. Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy

Dla mnie kwestią wymagającą wyjaśnienia jest intencja autora tematu. Ja zrozumiałem, że jest zaskoczony zmianą kwot - pierwszej wpłaty i opłat miesięcznych. Dlatego napisał.

Wydaje się, że założył np. iż "kupi" telefon za ~400 zł i będzie miesięcznie płacić 100 pln, a tu wg udostępnionego aneksu ma zapłacić jednorazowo aż ~900 zł - nie robi to Wam różnicy @Mikołaj; @Piotrekk85 ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

szalone dni, przedluzenie umowy

@Misiek62 to właśnie kwestia niejasnego jak się okazuje zapisu, on zapłaci jednorazowo 399 zł a resztę w ratach, co zwiększy abonament z 80 do 100 zł i w sumie da te ~1000 zł za aparat.

Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Mikołaj@Misiek62  dlatego trzeba usiąśc i poprwić prezentację zamówienia i opłat w e-sklepie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy


Mikołaj napisał(-a):

@Misiek62 to właśnie kwestia niejasnego jak się okazuje zapisu, on zapłaci jednorazowo 399 zł a resztę w ratach, co zwiększy abonament z 80 do 100 zł i w sumie da te ~1000 zł za aparat.


@Mikołaj  Ja zrozumiałem, że @m5830 tak chciał i tak miał wyświetlane w trakcie "składania zamowienia", ale w pierwszym poście wyraźnie napisał, że w aneksie pojawiły się inne wartości - dlatego @Anonim a potem ja sugerowaliśmy kontakt z BOK celem wyjaśnienia sprawy - bo przyznasz, że ważniejsze jest to co w papierach a nie na ekranie...

Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Misiek62  dokładnie, ale dobrze że prowadzimy czasem tutaj takie "zacięte" dyskusjie, może z niektórych z nich będą jakieś efekty np. w postaci poprawy czytelności w/w www 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

szalone dni, przedluzenie umowy

@Misiek62: obecnie wygląda to trzy etapowo:

1) widzisz telefon, cenę na start + łączną opłatę miesięczną

2) w podsumowaniu zamówienia widzisz szczegóły rozbity na abonament, ratę za sprzęt i uwzględnienie jeśli np. nie chce e-faktury czy zgody marketingowej

3) na maila idzie informacja o tym co było w podsumowaniu.

 

Tak naprawdę masz rację co do nieczytelności. Ale niestety trzeba uważnie czytać. Skoro telefonów (za jednorazową opłatą) już nie ma.

A masz swoją drogą inny pomysł aby zrobić to czytelniej?

 

Bo pewnie najprościej byłoby powrócić do poprzedniego modelu sprzedaży. Ale to miało dużo minusów niestety.

Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Piotrekk85  uważam że wystarczy dokładnie wyszczególnić kwotę abonamentu, kwotę (ratę) za telefon, wyszczególnić upusty i w podsumowaniu dodać kwotę aktywacji i podać do informacji że pierwszy rachynek wyniesie tyle i tyle a od drugiej faktuty tyle i tyle 🙂 Trzeba to bardziej zrozumiale "rozłożyć".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

szalone dni, przedluzenie umowy

Ale to jest. Tylko tych informacji jest za dużo.
Jak masz 10 pozycji nie zwrócisz uwagi na wszystko.

Bo obecnie wygląda to tak:
1) wyjściowa abonament
2) rabat za przedłużenie
3) rabat za umowę 20/24 miesiące
4) rabat za raty
5) rabat za e-fv i terminową płatność
6) rabat za zgodę marketingową
7) rata za sprzęt

I tak w podsumowaniu są zwykle 3 pozycje. Ale idealnie nie będzie nigdy 🙂