Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szalone dni, przedluzenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

szalone dni, przedluzenie umowy

Witam skorzystalem z opcji przedluzenia umowy i wybralem s6, przez wszystkie kroki zalatwiania tych "formalnosci" przez internet , koszt tel wynosil 399, a abonament miesiecznie 100. Dlaczego teraz,gdy patrze w status realizacji pojawia sie
Aneks do umowy



Samsung GALAXY S6 (Czarny) 999,14 zł

a abonament 80 zl ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

Jest tak jak pisze @Piotrekk85. Ale jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz zadzwonić do e-sklepu. Możesz zadzwonić za free za aplikacji Mój Orange i poprosić o przełączenie do odpowiedniego działu, pozdrawiam.
ps. aby dzwonić za free z Mój Orange zarejestruj się do apki pełnymi danymi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szalone dni, przedluzenie umowy

Cena telefon rozkładana jest w ratach.
Jak od 999,14 odejmiesz kwotę na start to wychodzi około 500 zł.
To dzieląc na 24 miesiące masz ok 20 zł raty za telefon.
Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

Jest tak jak pisze @Piotrekk85. Ale jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz zadzwonić do e-sklepu. Możesz zadzwonić za free za aplikacji Mój Orange i poprosić o przełączenie do odpowiedniego działu, pozdrawiam.
ps. aby dzwonić za free z Mój Orange zarejestruj się do apki pełnymi danymi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy

Może i matematycznie się zgadza, ale jeżeli @m5830  przyjął założenie iż woli zapłacić jednorazowo mniej, godząc się na większą opłatę miesięczną, to nikt nie powinien arbitralnie tego zmieniać. Więc na miejscu @m5830 zrobiłbym jak radzi @Anonim - skontaktował się z BOK w celu ustalenia warunków umowy (aneksu) na proporcje, które mu odpowiadają. Drobne sprostowanie.... nie "zarejestrował się" w Mój Orange, a ZALOGOWAŁ. Chyba, że jeszcze nie używa apki, to trzeba ją zainstalować i zalogować danymi klienta mobilnego (dane użytkownika w mój orange dla numeru komórkowego) - wtedy kontakt z BOK jest bezpłatny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szalone dni, przedluzenie umowy

Ale po co kontaktować się z BOK?
te informacje są w podsumowaniu zamówienia, są na mailu, będą na aneksie 🙂

Jak dla mnie kontakt z BOK jest zbędny 🙂 m5830 jakby chciał to bym sam zadzwonił a nie pytał się nas 😉
Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Piotrekk85szanuj opinie i sugestie innych osób, czasem wydaje mi się że jesteś tak przekonany w swojej doskonałości że......owszem masz wiedzę ale nie każda osoba musi się we wszystkim orientować jak Ty i kontakt z Działem Sprzedaży poprzez BOK jest wtedy w pewnym stopniu uzasadniony, tym bardziej że zamówienie zostało w pewien sposób zmienione. Uwierz mi przez Twoje "riposty" i "nadpobudliwość" często nie chce mi się tu zaglądać. Parę razy miałem już nacisnąć button usuń profil. Pozdrawiam i przepraszam że piszę to tak publicznie poza tematem ale.....czasem daj sobie na wstrzymanie. Ja szanuje wszystkie Twoje wypowiedzi, czasem też gdzieś się mylisz, ale nikt Ci tego nie wytyka palcem. Miłego dnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szalone dni, przedluzenie umowy

@Anonim. Offtop na max, nie wiem po co pod większością wątków dajecie informacje o kontakcie z BOK i to czasem po 2-3 razy. Chyba po to powstalo NO i sam autor pisze by nie dzwonić na BOK.
Zamówienie nie jest zmieniane.
W podsumowaniu zamówienie jest zawsze informacja o abonamencie i sumie opłat miesięcznych i mozna wyjaśnić skąd rożnica 20 zł w opłatach i cenie.
Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Piotrekk85  ja Ciebie naprawdę rozumiem. Pracowałeś swojego czasy w tej branży kilka lat, znasz się na tym bardzo dobrze, ale w niektórych przypadkach uważam że kontakt z BOK może uspokoić klienta......w tym przypadku sam też bym się skontaktował z e-sklepem bo w pewnym sensie można tak naprawdę nie zrozumieć do końca tego zamówienia....powiedzmy sobie szczerze....strona zamówień w e-sklepie nie jest czytelna.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

szalone dni, przedluzenie umowy

@Anonim, @Piotrekk85

Nie podgrzewajmy niepotrzebnie atmosfery, Piotrekk85 odpowiedział na podstawowe pytanie, w razie wątpliwości napisze jeszcze raz:

80 zł abonament i 20 zł rata to w sumie100 zł wspominane na początku przez m5830. Podana cena telefonu, to cena całościowa 999,14 przy czym 399 zapłaci na start, a reszta, to te 24 raty.

Oczywiście niektóre sprawy wymagają sprawdzenia dokładnych danych i wtedy pozostaje kontakt przez formularz, aplikację Mój Orange czy infolinie.

Reszta powyższej dyskusji odbiega od tematu, dlatego proszę zakończmy na tym.

W razie potrzeby pamiętajcie, że możecie zawsze skorzystać z prywatnych wiadomości, żeby napisać do nas lub do siebie nawzajem.

Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Mikołajnie ma sprawy 🙂 Ale uważam że każdą wypowiedź należy szanować. Teraz do tematu....strona zamówień w e-sklepie jest do poprawki i powiedzmy sobie to wprost. Osoby które nie siedzą na co dzień w tym dostają MAŁO CZYTELNE informacje i dlatego nie po raz pierwszy pojawia się tutaj pytanie klienta ile faktycznie będzie wynosiła jego faktura. Pozdrawiam