Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 119
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Czy ktoś odpowie bo 3 wziąłem od orange pod magazynie u salonie teraz pytanie ktoś umie jakość rozwiązanie Bo płacę tej ratą i plus kartą sim więc są możliwość rozwiązanie sytuacją ratą bo apple dokładnie jak u orange nie mogą przedłużyć tylko dają około 1 rok a potem automatycznie wygaśnia coś potrzeba naprawa albo coś odmowa nie wiem coś zrobić a orginalne we stronie apple wszystko są możliwość coś zrobić 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@jarulll17  jeśli chodzi o gwarancję (bo tyle zrozumiałem) to sprzęt Apple kupiony bezpośrednio ze sklepu firmowego też jest objęty tyko jednoroczną bezpłatną gwarancją podstawową, inne warianty przedłużające są dodatkowo płatne, więc siłą rzeczy Orange też daje gwarancję podstawową, możesz oczywiście osobno dokupić dodatkową gwarancję Ochrona Smartfona | Orange Polska 

Żaden operator na rynku nie da Ci gwarancji 10 letniej czy dożywotniej na sprzęt tylko z tego powodu że stale przedłużasz u niego umowę, niestety to tak nie działa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Jeśli chcesz zrezygnować z umowy, to proponuję poszukać ofert na olx czy w mediach społecznościowych - czasem ktoś szuka numerów do cesji.

Ew. Jeśli chodzi o coś innego, to napisz poprawnie po polsku.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 119
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

zrezygnować z umowy nie chodziło tylko chodziło to ratą coś nie tak i tam orange nie pozwalają np. przedłużenia z gwarancją itp powinno dać najdłużej po orginalnej gwranacją 10 lat itp zestawie a i tak nie możliwość orange 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@jarulll17  piszesz niezrozumiale, jeśli jesteś obcokrajowcem to pisz w swoim ojczystym języku. Translator nie zawsze tłumaczy jak należy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 119
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

tej ofercie co było brałem tej ale za wysoki ratą coś nie tak we kwotą coś widziałeś takich cenne u apple.com we orginalne mają wszystko plus zestawie np. wykradzieży sprzęt wypadki itp mogą wymienić a tu we salonie orange po rok auto wygaśnia i póżniej jeżeli coś potrzeba do naprawa i tak odmowa coś zrobić bo mam trzy urządzenia za abomenta co mogę rozwiązanie z umowy za ratą bo płacę 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3892
  • 20

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

To sprzęt kupony na raty. Nie możesz rozwiązać tej umowy. Możesz wcześniej spłacić raty (wtedy dopiero telefon stanie się  Twoja własnością). Do momentu pełnej spłaty należy do Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 119
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Ale wiesz że u orginalne apple mają są ok a u salonie coś inaczej nie wiem tak dlaczego rozliczają 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22841
  • 190

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Sądząc po tym co zostało napisane wcześniej:

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Problem-z-windykacj%C4%85/td-p/350587

kolega @jarulll17 jest osobą niesłyszącą i zapewne używa jakiegoś wyjątkowo nieefektywnego wspomagania maszynowego przy pisaniu swoich postów.

Najwyraźniej rady z tamtego wątku nie pomogły. Ale nie wydaje mi się żeby dało się poradzić coś innego: kolego @jarulll17 , nie rozumiemy o co Ci chodzi i nie możemy nijak pomóc. Poszukaj porady u profesjonalisty.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@j131  dzięki za informację i zwrócenie uwagi, niestety nie czytałem wszystkich wątków na forum.

@jarulll17  kolego przepraszam serdecznie za nieporozumienie, nie miałem zamiaru Ciebie obrazić, mam nadzieję że się nie gniewasz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 119
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Ale tu chodziło bo jeszcze zostało nie dużo opłacenia ale dla mnie trochę dziwne nie powinno sprzedawać takich rzeczy skoro zaróbki u salonie we orange u magazynie towaru u apple sa nie dobre więc orginalne apple stronie prawidło a co tu jest coś nie tak a ten co powiedziałeś ale co mam zrobić nie wiem dają jakość dla rozwiązanie nie kończenia tylko chodziło z uszkodzenia tu orange mają tylko 1rok za gwarancji i tyle a orginalne apple dają około 10 lat prawie co jest różnica