Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z windykacją


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

Problem z windykacją

Witam Serdecznie chciałem dowiedzieć pod windykacją potrzeba orzeczenia niepełnosprawność we stałej rozwiązanie za usługi i wiele sprzętem powinno przejmowanie co mogę zrobić bo przekroczyć coś chwile za rachunków jestem osoby niepełnosprawność i jestem osoby niesłyszących i jestem głuchoniemy i też trzeba badanie audiogram mam to wysyłać do windykacja nie wiem mam prawo żebyś obniż za rachunek nie powinno prawie duża kwotą za 6 sprzętem plus telefonem, tablet, router przenośnik, laptop we stałej pytanie nie wiem coś pieprzyłem tej sprawie jesteście we stanie analizy dowiedzieć bo dawniej było dobrze a teraz nie wiem coś dzieje tej rachunków

 

 

______________________

*Wydzieliłem post z tematu "Orange love zniżka dla niepełnosprawnych." - moderator Wojciech.

13 ODPOW. 13

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Problem z windykacją

@jarulll17 

Zwróć się do adwokata.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

Problem z windykacją

A więc nie mam dowód żebyś udwodnić ktoś ma wysparcia ale nie mam nie aktualnie coś zrobić bo nie dawniej było aktywniej orange love połaczenia numerze mam trzy ale powinno ile ma być i zabawa wyłączenia 40% nie wiem co tu chodziło i tej umowie coś nie tak rachunków ktoś doradzić nawet nie otrzymałem z wogóle informacją czy prawidłowo czy nie napewno że aplikacja mój orange i konto orange coś nie tak a potem one wyciągają za opóżnienia i rozliczają nie wiem na co i też odestki co to ma być bo to nie uprawdliwe proszę o rozwiązanie żebyś mogę opłacać zrozumiem że można nawet nie ma wogóle  żebyś do opłacać 30 dni jeżeli firma orange one zgodzić ale spróbowałem ugodę ale wygląda że nie pozwala żebyś spokojnie zapłacić tu dziwniej a innych salonie są to jest we stanie 

 

 

 

_______________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Problem z windykacją

@jarulll17 

Niestety nie rozumiem tego co piszesz. Musisz się zwrócić po pomoc do profesjonalisty. To się nazywa porada prawna. Poszukaj w internecie i kogoś znajdziesz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

Problem z windykacją

Bo chodziło z tej nie mogę żebyś np. plus mają przedłużenia o opłacenia za rachunków jeżeli nie mają pieniądze powinno nas dać do 30 dni i u kogoś zapłacić bez problemów ale dziwne że nie mają payka one firma zapłacić za u nas a ja tej uzupełnię z rachunków do 30 dni żebyś było zaliczone z tej rachunków na zero a jeżeli bez nie ma tej payka mamy już problem jakość opłacać nie wiemy coś zrobić a u orange nie ma wogóle tylko innych tak ale brakuje tylko nie ma u orange omg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Problem z windykacją

@jarulll17 

Bardzo Cię przepraszam, ale nie rozumiem ani słowa z tego co piszesz. Rozumiem że masz problem z windykacją. Na to nic tu nikt nie poradzi. Musisz zwrócić się do adwokata.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Problem z windykacją

@jarulll17  z tego co wiem, to w trudnej sytuacji można rozłożyć opłaty na raty. Trzeba napisać pismo do Orange i wysłać na adres korespondencji w Skierniewicach. Opisać sytuację, dodać zaświadczenia o niepełnosprawności i poprosić o pomoc. 

Możesz o to dopytać w salonie 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

Problem z windykacją

A tej sprawie są możliwość email dostęp ale co mam wypisać skoro jeszcze nie mam aktualnie niepełnosprawnych za informacją że i tak nie wiem przejmują za tej informacją bo co chwilą usługi będą zabawną z wyłączenia za rabatem i włącza powinno we stałej bez dzwonienia jakość innych obsługą powinno automatycznie i powinno sami mam dostęp we konto orange ale widocznie opóźnienia za rachunek wystawiają i powtarzają ciągle tak samo a jak zrobić wysprzedaż skoro nie mam działalności i brak firmą tylko jestem osoby indywidualnie jak wysprzedaż za rachunek jak zrobić 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Problem z windykacją


@jarulll17napisał(-a)

A tej sprawie są możliwość email dostęp

Do Orange NIE MA dostępu przez email.

ale co mam wypisać skoro jeszcze nie mam aktualnie niepełnosprawnych za informacją

Przepraszam, ale nie wiem co masz wpisać. Wydanie orzeczenia o niepełnosprawności zajmuje zwykle koło dwóch miesięcy, wydają je powiatowe zespoły których adresy bez problemu znajdziesz w internecie.

że i tak nie wiem przejmują za tej informacją bo co chwilą usługi będą zabawną z wyłączenia za rabatem i włącza powinno we stałej bez dzwonienia jakość innych obsługą powinno automatycznie i powinno sami

Może i powinno, ale skoro nie jest to tutaj też nie poradzimy.

mam dostęp we konto orange ale widocznie opóźnienia za rachunek wystawiają i powtarzają ciągle tak samo

Póki masz zaległości ze spłacaniem rachunków to będą one widoczne na koncie. Nic w tym nie ma niezwykłego.

a jak zrobić wysprzedaż skoro nie mam działalności i brak firmą tylko jestem osoby indywidualnie jak wysprzedaż za rachunek jak zrobić 

A co chcesz sprzedać? Sprzęt który wziąłeś na raty? Tego legalnie nie sprzedasz, chyba że najpierw spłacisz raty.


Powtórzę raz jeszcze: w swoim najlepiej pojętym interesie poszukaj profesjonalnego pośrednika w załatwianiu swoich spraw.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

Problem z windykacją

nie chodziło o sprzęt tylko wysprzedaż za rachunków bo tak firma robią o wysprzedaż a potem następnie zapłacić za rachunek ale jak to zrobić tylko rachunek nie sprzęt