Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Więc nic stało tylko chciałem uzbierać za informacją sprawie bo są nie możliwość o kwotą i dziwne za przepisami regularnie z przepisami umowa sprzęt razem kartą sim a u oryginalne apple mają inaczej sprawie nie wiem coś nie tak we umowie tej sprzętem o apple też kwotą u orange tak obciążają okropnie nie wiedziałem coś tak stać 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Cześć @jarulll17 jeśli chodzi o umowę sprzedaży urządzeń na raty nie możesz rozwiązać tej umowy. Przesyłam ci w pliku Regulamin Orange  sprzedaży urządzeń na raty zerknij do niego 

Takie najważniejsze punkty to:

4. Całkowity koszt zakupu Urządzenia (Zestawu) na raty jest równy cenie brutto wskazanej w Cenniku. Z tytułu sprzedaży na raty nie naliczamy Państwu żadnych odsetek, z zastrzeżeniem pkt. 14 niniejszego regulaminu (odsetki ustawowe za opóźnienie).

5. Własność Urządzenia zostanie na Państwa przeniesiona po zapłaceniu ostatniej raty. Do tego dnia Urządzenie pozostaje naszą własnością, co oznacza, że nie mogą jej Państwo przenieść na osobę trzecią.

8. W przypadku skorzystania z niniejszej Promocji, zobowiązują się Państwo do zapłaty ceny Urządzenia (Zestawu) rozłożonej na raty.

9. Ilość, wysokość oraz termin płatności każdej z rat, znajdą Państwo na Podsumowaniu warunków umowy, które dostarczymy wraz z Umową bądź Aneksem oraz w Harmonogramie spłaty rat, który zostanie dostarczony z pierwszym rachunkiem za usługi telekomunikacyjne po skorzystaniu z Promocji. W szczególnych przypadkach kiedy termin, w którym faktura za usługi telekomunikacyjne wystawiana jest maksymalnie do 3 dni po zawarciu Umowy lub Aneksu, Harmonogram spłaty rat zostanie dostarczony z kolejnym rachunkiem za usługi telekomunikacyjne. Wpłaty rat powinny być dokonywane na rachunek Orange wskazany na rachunku za usługi telekomunikacyjne, w terminie płatności wskazanym w Harmonogramie spłaty rat.

13. Za dzień dokonania wpłaty przyjmuje się dzień wpływu należności za ratę na rachunek bankowy Orange.

14. W przypadku niezapłacenia raty w całości lub w części w terminie, zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia odsetek ustawowych za opóźnienie liczonych od dnia następującego po dniu, w którym upłynął termin zapłaty raty.

@jarulll17  Więcej informacji znajdzie w regulaminie w pliku który Ci podesłałem. Zerknij do niego

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

A normlanie z sprzęt no ok tylko o to tej apple czy to taki sam czy są inaczej 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@jarulll17  regulamin dotyczy wszystkich urządzeń które są oferowane przez Orange w sklepie Orange także firmy Apple.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Czyli mają pilnowanie tej sprawie tylko dziwne że związku tak krótki gwarancją i odmowa za np. uszkodzenia itp a apple maja normlanie to dziwne sprawie


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@jarulll17  gwarancja w Orange na urządzenia jest 24 miesiące  od daty zakupu. https://www.orange.pl/omnibook/reklamacja-uszkodzonego-telefonu-komorkowego# Na stronie Apple pisze coś takiego Zakupione przez użytkownika produkty sprzętowe Apple są objęte Roczną Gwarancją Apple. Użytkownik może ponadto uzyskać dodatkowe korzyści, o ile wykupi opcjonalny plan ochrony AppleCare. Informacja w linku https://www.apple.com/pl/legal/statutory-warranty/

W Orange masz 24 miesiące gwarancji. To jest bardzo dobra ochrona 2 letnia

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@jarulll17  jeśli chodzi o gwarancję (bo tyle zrozumiałem) to sprzęt Apple kupiony bezpośrednio ze sklepu firmowego też jest objęty tyko jednoroczną bezpłatną gwarancją podstawową, inne warianty przedłużające są dodatkowo płatne, więc siłą rzeczy Orange też daje gwarancję podstawową, możesz oczywiście osobno dokupić dodatkową gwarancję Ochrona Smartfona | Orange Polska 

Żaden operator na rynku nie da Ci gwarancji 10 letniej czy dożywotniej na sprzęt tylko z tego powodu że stale przedłużasz u niego umowę, niestety to tak nie działa.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Dzięki @slav72 że wspomniałeś o tej dodatkowej gwarancji Orange  https://www.orange.pl/zobacz/orangesmartcare?_ga=2.73576338.1247182024.1679774885-1039616256.1679774...

Zapomniałem wspomnieć o niej. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 109
  • 0

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

Bardzo dzięki infomarcja


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

rozwiązanie rata sprzęt apple tej umowy

@jarulll17zmień rozwiązanie tematu i przyznaj rozwiązanie tematu @slav72 bo on wspomniał o tej dodatkowej ochronie ja tylko podziękowałem mu.

Nie ma za co. Służymy pomocą

Pozdrawiamy 🙂